Natalia Siwiec przeszła metamorfozę i dumnie pokazuje efekty. Fani uważają, że zmarnowała pieniądze

Natalia Siwiec

Aktorka lubi wprowadzać w swoim wyglądzie zmiany. Nie lubi nudy i niejednokrotnie prezentowała się w wyjątkowych i seksownych stylizacjach. Tym razem Natalia Siwiec zdecydowała się zmienić coś więcej niż ubrania. Jednak nie wszyscy wyrazili aprobatę w kierunku jej działań.

Natalia Siwiec znana jest między innymi z filmu „Wkręceni 2” czy „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. Wystąpiła również w kilku serialach: „Kryminalni”, „To nie koniec świata” oraz „Druga szansa”. Jednak popularność przyniosła jej głównie podczas Mistrzostw Europy w Piłce nożnej, gdy okrzyknięto ją „Miss Euro 2012”. Od tego czasu w życiu aktorki wiele się zmieniło. Zyskała liczne grono fanów oraz jest bardzo rozpoznawalną osobą w polskim show-biznesie. Natalia nie lubi monotonii zarówno w życiu jak i w swoim wyglądzie, dlatego zdecydowała się na radykalny krok.

Natalia Siwiec zachwycona zmianą w swoim wyglądzie

Aktorka dumna z efektów osiągniętych przy pomocy specjalistów zdecydowała się pokazać fanom swoje nowe oblicze. Większość osób wyraziła entuzjazm i zachwala nowy wygląd Natalii. Jednak znalazła się również duża grupa internautów, która wprost powiedziała, że nie widać spektakularnych efektów. Ponadto, uważają, że pieniądze, które wydała na swoją metamorfozę zostały „wyrzucone w błoto”. Czy rzeczywiście jest tak źle?

Natalia Siwiec pochwaliła się swoją nową fryzurą na Instagramie. Poinformowała swoich fanów, że zdecydowała się przedłużyć włosy. Dzięki doczepionym kosmykom jej fryzura wydaje się obszerniejsza, a włosy bardziej gęste. Aktorka nie pierwszy raz skorzystała z usług Royal Hair i jest z tego powodu niesamowicie dumna. Zdaniem Natalii taka mała zmiana może całkowicie odmienić wygląd kobiety.

Michał Wiśniewski zajmuje wysokie miejsce na liście bankrutów, ale nie on jedyny. Te gwiazdy straciły ogromne pieniądze

Jednak tuż pod zdjęciami opublikowanym przez Natalię znalazło się wiele komentarzy osób, które skupiły się zupełnie na czymś innym niż jej nowa fryzura. Ze względu na to, że ta zmiana w jej wyglądzie nie jest bardzo widoczna wiele kobiet zainteresowało się strojem aktorki oraz jej butami. Włosy skomentowały, krótkim „piękne” i przeszły do tematu, które naprawdę je zainteresował.

„GRZEJE” TERAZ W POLSCE

https://www.instagram.com/p/CCLsD8_JlHx/