Maciej Kot porzuci skoki narciarskie? Zastanawiające zdjęcie skoczka

Maciej Kot porzuci skoki

Bez wątpienia Maciej Kot to jeden z najbardziej znanych skoczków narciarskich w naszym kraju. Niestety, od dłuższego czasu Polak ma ogromny problem, by wrócić do swojej optymalnej formy. Być może z tego powodu, najnowsze zdjęcie sportowca wywołało obawy u jego fanów. Czyżby Maciek zamierzał porzucić skoki?

Maciej Kot uwielbia nie tylko narty

Jak już pisaliśmy podopieczny Michala Doleżala ma spory problem z powrotem do wysokiej, a nawet zadowalającej dyspozycji. Marzeniem fanów, jak i sportowca jest forma, która pozwalałaby mu regularnie meldować się w czołowej „trzydziestce” zawodów, nie wspominając już o stawaniu na podium. A przecież Maciej Kot to nie byle jaki skoczek. Mężczyzna ma na swoim koncie zwycięstwa w pucharowych konkursach, a także medale z ważnych imprez sportowych.

Kamil Stoch uszczęśliwił kibiców. Na taką informację czekaliśmy wszyscy

Przypuszczalnie z tego powodu, najnowsza fotografia, którą opublikował Maciek, zaniepokoiła jego wielbicieli. W końcu już nie raz pojawiały się informacje, iż Kot jest zrezygnowany brakiem postępów i myśli nad zakończeniem kariery.

„GRZEJE” TERAZ W POLSCE

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Piękny dzień na torze👌🏻😼 @porschepl @silesiaring_pl #fun #race #experience #porsche #motorsport #kocur #porozmawiajmyododatkach

Post udostępniony przez Maciej Kot (@maciejkot)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Jeśli przyszłość motoryzacji jest elektryczna, to niech wygląda tak 😉 #porsche #taycan #rakieta #eco #fun #test #wow #future

Post udostępniony przez Maciej Kot (@maciejkot)

Wielu internautów zaczęło się obawiać, czy aby Maciej Kot nie chce porzucić skoków narciarskich na rzecz wyścigów samochodowych. W końcu skoczek wiele razy podkreślał, że szybkie auta to jedna z jego pasji. Co ciekawe, poza sezonem, uczestniczył w kilku rajdach. 

Na szczęście okazało się, że fotografia i nagranie ukazują tylko jak wolny czas spędza Maciek i jego żona Agnieszka. Para miała okazję siąść za kierownicą luksusowego Porsche, w trakcie wizyty na torze wyścigowym w Kamieniu Śląskim.

Źródło: Instagram