Marta Manowska wkrótce ogłosi radosną wiadomość? Te fotografie nie pozostawiają złudzeń

Marta Manowska radosna wiadomosc

Marta Manowska ma rzesze fanów, z którymi chętnie dzieli się informacjami z planów zdjęciowych swoich programów. Niejednokrotnie umieszcza również wiadomości o tym, co aktualnie dzieje się w jej życiu prywatnym. Dlatego też spore zaskoczenie wywołały ostatnie zdjęcia gwiazdy TVP.

Marta Manowska zaskoczyła internautów

Gospodyni „Rolnik szuka żony” kojarzy się nam z długimi, prostymi blond włosami. Tym razem, prezenterka pokazała nam się w nieco innej odsłonie.

Gwiazda telewizyjna zaprezentowała nam nieco szaloną stylizację, którą wykonał znany warszawski stylista fryzur Grzegorz Siudek. Fani byli zachwyceni nowym image’m dziennikarki: „Piękne rozświetlenie twarzy, tymi włoskami 😍 wyglądasz zjawiskowo❤️”, „Pozytywna zmiana 👏”, „Piękny kolor włosów 😍😍😍”.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

„GRZEJE” TERAZ W POLSCE

Co ciekawe, był jeden szczegół, który przykuł uwagę internautów bardziej niż nowa fryzura. Wielbiciele dostrzegli na palcu gospodyni „Rolnik szuka żony” coś co przypomina obrączkę ślubną. Czyżby gwiazda TVP w tajemnicy wzięła ślub?

Przypomnijmy, że dziennikarka jest od ponad roku w związku. Jej partnerem jest operator kamery, którego poznała podczas pracy przy programie „Sanatorium miłości”. Podobno, relacja ta jest poważna, dlatego nie zdziwiłoby nas, gdyby okazało się, że Marta Manowska rzeczywiście stanęła na ślubnym kobiercu.

Zgadzacie się z internautami, iż popularna prezenterka jest już mężatką? A może Waszym zdaniem to tylko zwykły przypadek, iż nosi na palcu złoty pierścionek, który przypomina obrączkę ślubną?

Źródło: Instagram

Maria Paweł
Dziennikarka OTOPRESS. Piszę, bo lubię. Ulubione tematy: show-biznes, sport i podróże. Z wykształcenia filolog obcy. Cenię ludzi kreatywnych.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x