Piotr Kraśko ma spory problem ze swoimi dziećmi. Co zrobi gwiazda TVN?

Piotr Krasko ma problem z dziećmi

Jeden z tabloidów ujawnił właśnie, iż Piotr Kraśko ma poważny problem ze swoimi pociechami. Czeka go naprawdę trudna decyzja, od której będzie zależeć przyszłość jego dzieci. Wszyscy zastanawiają się co zrobią popularny dziennikarz i jego żona Karolina Ferenstein-Kraśko.

Piotr Kraśko ma coraz mniej czasu

Z pewnością nikogo nie trzeba przekonywać, iż COVID-19 wywrócił do góry nogami nasze życie. Tak też stało się w przypadku znanego dziennikarza. Okazuje się, że w skutek epidemii Piotr Kraśko ma teraz niespodziewany problem ze swoimi pociechami.

Do tej pory, a raczej do czasu sprzed pandemii, rodzina Piotra miała poukładane życie. Od poniedziałku do piątku cała piątka mieszkała w Warszawie. To właśnie w stolicy Piotr Kraśko pracował w telewizji TVN, a jego dzieci uczyły się w stołecznych szkołach. Z kolei weekendy familia spędzała w Gałkowie, gdzie Karolina Ferenstein prowadzi swoją stadninę koni.

Po wybuchu epidemii, cała familia przeprowadziła się do wspomnianej wiejskiej posiadłości w Gałkowie. Laura, Konstanty i Aleksander, jak wszystkie polskie dzieci, uczyły się zdalnie. Do Warszawy jeździł tylko Piotr i to tylko wtedy, gdy miał poprowadzić jakiś program.

„GRZEJE” TERAZ W POLSCE

Jednakże czas upływa. W tej chwili mamy lipiec, ani się obejrzymy i nastanie wrzesień. Co wtedy? Czy Piotr Kraśko i jego żona Karolina wrócą do sprawdzonego harmonogramu życia, czyli 5 dni w Warszawie i 2 dni w Gałkowie?

Jak donosi „Na żywo” nie jest to wcale takie oczywiste. Okazuje się, że dzieci Piotra wolą zostać w Gałkowie i tu kontynuować swoją edukację. Z tego powodu, Piotr Kraśko z małżonką mają duży problem. Muszą bowiem zdecydować, czy ulegną dzieciom i przeprowadzą się na stałe do Gałkowa. Oczywiście wiązałoby się to ze zmianą szkoły. Jest też druga strona medalu, o której tak mówi sam dziennikarz: „Jednak nasza praca ściśle związana jest z Warszawą. Dlatego dotychczasowy układ był tak dobry. Teraz wszystko się zmieniło”. 

Maryla Rodowicz bez skrępowania o intymnych sprawach. Internauci wzburzeni

Co prawda do rozpoczęcia nowego roku szkolnego zostały jeszcze niecałe 2 miesiące. Niemniej, czas szybko płynie, a Piotr Kraśko ma go coraz mniej do namysłu i podjęcia decyzji.  

Źródło: Na żywo