Dagmara Kaźmierska szczerze wyznaje: „Jesteś moim życiem”. Fani nie kryją wzruszenia

Dagmara Kaźmierska szczere wyznanie

Dagmara Kaźmierska może i jest kontrowersyjną osobą, ale szczerości odmówić jej nie można. Gwiazda „Królowych życia” właśnie poruszyła internautów swoimi słowami. Kobieta wyznała kto jest miłością jej życia.

Dagmara Kaźmierska nie ukrywa swoich uczuć

Celebrytka tylko z pozoru sprawia wrażenie osoby, która interesuje się wyłącznie przyziemnymi sprawami, takimi jak drogie ubrania, czy biżuteria. W rzeczywistości Dagmara Kaźmierska to bardzo uczuciowa kobieta. Najdobitniej świadczy o tym jej najnowszy wpis na Instagramie.

Gwiazda „Królowych życia” w pięknych słowach pisze o swoim jedynym dziecku, synu Conanie. Dagmara nazywa go swoim życiem. Pretekstem do opublikowania tych słów okazują się 19. urodziny chłopaka. 

💝💝💝MOJE NYNY 💝💝💝Ma dziś 19 lat 💝🙈🎉🎉🎉A niedawno się urodziło 😍😍😍 KOCHAM ŻYCIE , BO DAŁO MI CIEBIE ❣️KOCHAM CIEBIE , BO JESTEŚ MYM ŻYCIEM ❣️❣️❣️💙🙏🏻💙 @conanbestia #happybirthday

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia”, oprócz życzeń dla syna, umieściła także kilka jego zdjęć. Przedstawiają one Conana w różnym wieku, od niemowlaka po czasy współczesne. Co ciekawe, na fotografiach możemy dostrzec także samą gwiazdę show  około dwadzieścia lat temu. Wg nas celebrytka wyglądała wówczas dużo naturalniej niż obecnie. To co rzuca się, przede wszystkim, w oczy to ciemny kolor włosów Dagmary.

Warto wspomnieć, iż wpis celebrytki spotkał się z pozytywnym odbiorem ze strony obserwującym jej Instagram. Ludzie zaczęli sami składać życzenia Conanowi. Poza tym, okazało się, że wiele osób wzruszyło się słowami, które napisała Dagmara Kaźmierska. 

Taka mama to skarb 💖

❤️❤️❤️ najpiękniejsza miłość matki pozdrawiam Pani Dagmaro

Czy Was również wzruszył wpis gwiazdy telewizyjnego show? Spodziewaliście się, że Dagmara Kaźmierska ma sobie tyle uczuć macierzyńskich? Czekamy na Wasze komentarze pod artykułem.

Źródło: Instagram

„GRZEJE” TERAZ W POLSCE

Maria Paweł
Dziennikarka OTOPRESS. Piszę, bo lubię. Ulubione tematy: show-biznes, sport i podróże. Z wykształcenia filolog obcy. Cenię ludzi kreatywnych.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x