Joanna Koroniewska nie mogła w to uwierzyć. Maciej Dowbor pokazał się z inną kobietą

Joanna Koroniewska

Na profilu Macieja Dowbora pojawiło się zdjęcie z koleżanką z planu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że wczoraj był wyjątkowy dzień. Joanna Koroniewska zdecydowała się publicznie powiedzieć co o tym myśli. Nie spodziewała się, że otrzyma odpowiedź od koleżanki męża.

Joanna Koroniewska zawsze mówi wprost co myśli. Jeżeli jest coś, co wyjątkowo ją zabolało również nie wstydzi poruszyć się tego tematu publicznie. Właśnie dlatego zdecydowała się opublikować zdjęcie, które dodał Maciej Dowbor. Wczoraj był wyjątkowy dzień dla Joasi i liczyła ona na to, że jej mąż tak samo jak ona doceni bliskość ich małżeństwa, niestety się przeliczyła. Podczas gdy ona szukała ich wspólnych zdjęć Maciej zdecydował się pokazać z jedną koleżanek z planu.

Joanna Koroniewska nie wytrzymała „moja DRUGA połowa postanowiła wrzucić zdjęcie z koleżanką”

Wiele osób bardzo ceni sobie celebrowanie różnorodnych uroczystości. I nie tylko chodzi tu o Boże Narodzenie czy Wielkanoc, ale również walentynki, dzień kobiet, dzień mężczyzn, a nawet dzień pocałunku. Ten ostatni dzień miał miejsce wczoraj. Niektóre pary zdecydowały się opublikować zdjęcie ze swoją drugą połówką, aby pokazać jak bardzo ważna jest bliskość drugiej osoby. W tym gronie znalazł się również Andrzej Duda ze swoją małżonką. Joanna Koroniewska również liczyła na to, że jej mąż będzie pamiętał o niej, jednak bardzo się myliła.

Na profilu aktorki pojawiło się kilka zdjęć, które kobieta znalazła w swoich zasobach. Na każdym z nich możemy zobaczyć namiętny pocałunek Joasi z mężem. Jednak szczególną uwagę przykuł screen z profilu Macieja Dowbora. Wywołał on u niej wiele emocji, którymi postanowiła się podzielić z internautami. Na zarzuty postanowiła odpowiedzieć również koleżanka Macieja, która pojawiła się na zdjęciu.

Wiemy, w jakich luksusach żyje Katarzyna Dowbor. Jej klimatyczne wnętrza robią wrażenie. Zobaczcie zdjęcia

Tuż pod zdjęciami opublikowanymi przez Joasię pojawił się komentarz Oli Kot – koleżanki Macieja. Kobieta tłumaczy, że mogłaby się całować z Dowborem jak z wujkiem, który daje jej kopertę na 18-ste urodziny. Joanna Koroniewska postanowiła schować złość do kieszeni i żartobliwie odpowiedziała koleżance, że wujek Maciej by nie dał koperty, a raczej kwiatka i wino.

„GRZEJE” TERAZ W POLSCE

https://www.instagram.com/p/CCT-rKbAH6G/