Doda oskarżona o kłamstwo. „Coś nie wyszło przy obróbce zdjęć?”

Doda

Sylwetka jaką posiada Doda zachwyca nie tylko mężczyzn, ale również kobiety. Wiele z nich chciałoby mieć taką talię i pośladki jak ona. Jednak okazuje się, że rzeczywistość może być zupełnie inna.

W ostatnim czasie nie dało się zauważyć ogromnej metamorfozy jaką przeszła Doda. Piosenkarka sama przyznaje, że aktualnie osiągnęła formę życia do której dążyła przez wiele lat. Jest dumna ze swojego ciała i chętnie prezentuje je na Instagramie. Jednak jeden z internautów po ostatnim zdjęciu przyznał, że chyba tym razem zdjęcie zostało przerobione tak bardzo, że widać to gołym okiem. Czyżby Rabczewska w rzeczywistości nie wyglądała tak jak na zdjęciach?

Doda przesadziła z Photoshopem?

W mediach społecznościowych Doroty Rabczewskiej pojawiło się nowe zdjęcie. Tym razem piosenkarka zapozowała ze swoim wieloletnim przyjacielem. Pod zdjęciem umieściła poruszający wpis na temat przyjaźni oraz tego, że lepiej mieć jedną prawdziwą bratnią duszę niż wielu znajomych. Doda przyznaje, że mając 36 lat wiele przeszła w swoim życiu i doszła do jednoznacznych wniosków. Od dłuższego czasu kieruje się zasadą Platona „ten kto ma wielu przyjaciół nie ma żadnego”.

Dorota swoim wpisem poruszyła wiele osób, jednak główną uwagę przyciągnęło jej zdjęcie. Mianowicie, niektóre osoby posądziły Rabczewską o kłamstwo. Trzeba przyznać, że na pierwszy rzut oka piosenkarka wygląda na zdjęciu… dziwnie. Jej wypięta pupa oraz jędrne uda wyraźnie nie pasują to zaskakująco wąskiej talii. Faktem jest, że Doda w ostatnim czasie dużo pracowała nad swoim ciałem, jednak nikt nie spodziewał się takiego efektu. Ponadto, na pozostałych zdjęciach jej brzuch wygląda zupełnie inaczej. Internauci posądzili ją, że przesadne przerabianie zdjęć.

Sławomir zdecydował się prosić o wsparcie. Tym razem sprawa jest naprawdę paląca

Jednak przyjaciel Doroty zdecydował się przerwać spekulacje dotyczące jej wyglądu. Jak tłumaczy mężczyzna Doda nie użyła Photoshopa, a jej sylwetka jest jak najbardziej naturalna. Piosenkarka długo pracowała na taki efekt, a oskarżenie jej o przeróbkę zdjęć jest dla niej wyjątkowo krzywdzące. Okazuje się, że zadziwiający efekt szczupłej talii wywołały opadające włosy, które układając się na plecach sprawiły, że stojąca bokiem piosenkarka wygląda jeszcze szczuplej niż w rzeczywistości.

O TYM SIĘ TERAZ MÓWI W POLSCE

https://www.instagram.com/p/CCYCw2eBIld/