Hazal Subasi szczerze o roli Zehry oraz związku z Erkanem Mericem

Hazal Subasi szczery wywiad

Hazal Subasi to w tej chwili jedna z najpopularniejszych tureckich aktorek w naszym kraju. Rozpoznawalność przyniosła jej główna rola w serialu „Więzień Miłości”. Tysiące osób zasiadają przed telewizorami, śledząc losy Zehry i Ömera. Gwiazda udzieliła wywiadu, z którego możemy dowiedzieć się ciekawych rzeczy. Mowa w nim m.in. o związku z Erkanem Mercicem, który ku rozpaczy fanów, przeszedł już do historii.

Poruszające wyznanie Hazal Subasi 

Młoda aktorka swoją karierę w show biznesie rozpoczęła od modelingu. Co zaskakuje, Hazal Subasi wcale nie interesowała się tą branżą. Również aktorstwo nie znajdowało się w centrum jej zainteresowań. Gwiazda chciała się skupić na nauce, a przypomnijmy, że studiowała reklamę.

Jak wyznała aktorka, do udziału w konkursie Miss Turcji namówiła ją jej przyjaciółka Celine. Ostatecznie Hazal zajęła 3. miejsce. Aktorka uważa, że to dobre osiągnięcie, zważywszy na fakt, iż pozostałe dziewczyny były od niej sporo wyższe. Serialowa Zehra przyznała, że wzrost jest jednym z głównych kryteriów oceny w tego typu konkursach. Kobieta wyjawiła, że sama mierzy około 168 cm.

Z pewnością, wszystkich fanów aktorki najbardziej zainteresowało to, co Hazal Subasi powiedziała na temat Erkana Merica. Gwiazda wyznała, że wielogodzinna praca na planie serial sprawiła, że zakochali się w sobie. Z jej słów można wywnioskować, że gdyby nie „Więzień Miłości” to nigdy nie zostaliby parą. W tym kontekście nie dziwi, że wraz z zakończeniem pracy nad telenowelą, związek aktorów rozpadł się.

Hazal Subasi odniosła się także do samego serialu „Więzień Miłości”. Aktorka najbardziej lubiła kręcić romantyczne i śmieszne sceny. Wtedy czuła się zrelaksowana. Natomiast trudne wydawały jej się miłosne fragmenty scenariusza. 

Gwiazda nie ukrywa, iż ma zasadniczo bardzo podobny charakter do serialowej Zehry. Jak zauważa, nawet Erkan Meric niegdyś powiedział, że Hazal Subasi gra samą siebie. Aktorka opisując swoją postać mówi o jej życzliwości, spokoju, poświęceniu dla innych.

Źródło: TRT