Sławomir zdecydował się prosić o wsparcie. Tym razem sprawa jest naprawdę paląca

Sławomir

Niejednokrotnie Sławomir wspierał różnego rodzaju zbiórki i wpłacał pieniądze na cele charytatywne. Najczęściej chodziło o osoby, które walczą o życie, jednak dziś cel jest zupełnie inny. Jednak jak się okazuje równie ważny.

Sławomir okazał ogromne wsparcie swojemu grafikowi. Okazuje się, że mężczyzna jest również naczelnikiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Dubnie. Jednak jego praca w ostatnim czasie stała się jeszcze bardziej stresująca i trudniejsza. Okazuje się, że strażacy z OSP Dubno od dłuższego czasu jeździli starym, wysłużonym jelczem, który w ostatnim czasie wykazuje wiele problemów. Ze względu na to, że już niedługo może całkowicie odmówić posłuszeństwa strażacy zwrócili się o pomoc.

Sławomir promuje zbiórkę, a strażacy oferują nagrody

OSP Dubno założyło specjalną zbiórkę na wspieram.to by zebrać odpowiednią kwotę na zakup używanego wozu strażackiego, który będzie w lepszej formie niż obecny. Strażakom zależy na tym by był on w miarę nowoczesny i posłużył im wiele kolejnych lat. Obawiają się, że dotychczasowe auto może w każdej chwili zepsuć się i nie odpalić w najmniej odpowiednim momencie. Z tego względu zmuszeni byli poprosić o pomoc.

Jednak Sławomir podkreśla, że zarówno komendant straży jak i cała ekipa to „chłopy honorowe”, dlatego w zamian za wsparcie oferują wyjątkowe nagrody. Tuż pod opisem zbiórki znajduje się lista tego, co możemy otrzymać w zamian za wsparcie. Okazuje się, że prezenty od OSP Dubną są naprawdę wyjątkowe i z pewnością znajdzie się na nie wiele chętnych. W zamian za wpłatę możemy otrzymać między innymi:

Nie do wiary, że tak ubrały się na swój ślub. Najgorsze suknie ślubne, jakie w życiu widzieliście
  • własny portret w roli strażaka
  • metalowy kubek z nadrukiem Jelcza
  • dowóz na ślub strażackim Fordem w obrębie 50 kilometrów
  • dożywotnie ściąganie kota z drzewa, dachu lub innych dziwnych miejsc do 30 kilometrów
  • dyplom wsparcia kampanii
  • koszulka z grafiką
  • udział w pozorowanej akcji gaśniczej z szybkim szkoleniem strażackim.

Dodatkowo Sławomir wystąpił w animacji, którą stworzył komendant straży reklamując swoją zbiórkę. W roli strażaka znalazł się nie kto inny jak król rock-polo. Jednak wybierając się na akcję zauważył, że jedynym jego „wozem” jest rower. Filmik jest zatytułowany jako „koszmar strażaka” i osiągnął ogromną ilość wyświetleń. 

O TYM SIĘ TERAZ MÓWI W POLSCE

Sprawa jest naprawdę ważna, ponieważ jeśli chcemy czuć się bezpieczni warto jest zadbać o tych, który dbają o nas. Dzięki choćby małej wpłacie możemy przyczynić się do wielkich zmian, a dodatkowo jeszcze otrzymać nagrodę.

Agnieszka Wilkosz
Dziennikarka Otopress.pl - pisze głównie o show-biznesie. Nie są jej jednak obce inne dziedziny, jak choćby kwestie społeczne.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x