Skandal na Instagramie. Małgorzata Rozenek narzuca fanom na kogo mają głosować?

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek przez dłuższy czas starała się nie odnosić do tematów politycznych. Teraz gdy wróciła do pracy, a na co dzień opiekuje się Henrykiem również nie wkraczała w dyskusje związane z wyborami. Aż do dziś.

Coraz więcej gwiazd i dziennikarzy zaczyna przyznawać się do tego który z kandydatów jest jego faworytem. Jednak wiele osób uważa, że celebryci nie powinni mieszać się w politykę. Ich głos dla fanów jest bardzo ważny i może wpływać na ich działania. Właśnie dlatego tyle emocji wywołał film, który Małgorzata Rozenek umieściła w mediach społecznościowych. Internauci nie mogą uwierzyć w to co widzą.

Małgorzata Rozenek nie wytrzymała: „Mamy prawo mówić głośno kogo popieramy”

Na swoim profilu na Instagramie Małgosia udostępniła spot wyborczy jednego z kandydatów. Tuż pod nim umieściła fragment utworu Maannam „Krakowski spleen” nawiązując do tego co nas czeka gdy wybierzemy odpowiedniego prezydenta. Nie ma wątpliwości, że Małgorzata Rozenek całym sercem jest przekonana, że to Rafał Trzaskowski odmieni los Polaków i właśnie na niego odda głos w najbliższą niedzielę.

O TYM SIĘ TERAZ MÓWI W POLSCE

Wiele osób zawsze uważało, że Małgosia jest osobą, która nie miesza się w sprawy polityczne i nie chce wchodzić w zbędne dyskusje. Jednak okazuje się, że jest zupełnie inaczej i prezenterka również chce podzielić się swoją opinią. Niektórzy odebrali jej wpis jako promocję kandydata, a nawet narzucanie fanom aby zagłosowali właśnie na niego. Inny nie mogą uwierzyć, że Małgorzata Rozenek nie popiera obecnego prezydenta, spekulując, że na pewno pobiera 500 plus. Pojawiły się również komentarze, które wprost krytykują samą Małgosię: „Myślałam, że Pani jest trochę mądrzejsza i myśli rozsądnie”. 

Cukrzyca może objawiać się bardzo niepozornie. Nie bagatelizuj tych symptomów

Jednak Małgorzata Rozenek stara się nie brać przykrych słów do serca. Wręcz przeciwnie – odpowiada na wiadomości i tłumaczy internautom, że ona tylko wyraziła swoje zdanie. Choć jasne jest, że publikowanie takich filmów przez osoby popularne w pewnym stopniu wpływa na decyzje ich fanów. Warto również podkreślić, że prezenterka podobnie postąpiła tuż przed pierwszą turą wyborów prezydenckich.

https://www.instagram.com/p/CCa2v9xhyTE/