Wojciech Cejrowski upokorzył Trzaskowskiego. Właśnie zamieścił wideo z toalety

Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski zamieścił wideo, w którym w bardzo brutalny sposób przekazał, co myśli o Rafale Trzaskowskim. Tak dosadnie chyba jeszcze nie było! To na pewno nie spodoba się sympatykom kandydata Koalicji Obywatelskiej.

Wyścig do Pałacu Prezydenckiego jest już na ostatniej prostej. Przed oboma kandydatami ostatnie dwa dni niezwykle intensywnej kampanii. Sondaże pokazują, że zarówno Andrzej Duda, jak i Rafał Trzaskowski mają niemal identyczne szanse na zwycięstwo.

Kto wygra wybory prezydenckie? Na dziś chyba nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Obaj kandydaci robią, co tylko mogą żeby przekonać do siebie nieprzekonanych wyborców. Pomagają im w tym również osoby ze świata sportu, show-biznesu, kultury oraz osobowości telewizyjne. W końcu każde poparcie z tych środowisk, to może być kilkaset lub nawet kilka tysięcy głosów więcej.

Wojciech Cejrowski o Rafale Trzaskowskim 

Teraz na scenę wkroczył Wojciech Cejrowski. Chyba najbardziej znany polski podróżnik postanowił w bardzo dosadny sposób przekazać to, co myśli o kandydaturze Rafała Trzaskowskiego. Musimy przyznać, że takiego filmiku mało kto się spodziewał.

Wojciech Cejrowski zamieścił film, w którym wprost pokazuje, co myśli o kandydaturze Rafała Trzaskowskiego. Film nosi tytuł „Cejrowski w kiblu” i trwa niewiele ponad minutę. Widzimy w nim jak Wojciech Cejrowski grzebie w muszli klozetowej, by po chwili wyciągnąć z niej zwiniętą karteczkę z napisem „TRZASKOWSKI”.

Cejrowski po chwili mnie karteczkę i wyrzuca ją do muszli, po czym spuszcza wodę. Na koniec zamyka toaletę, na której umieszczony jest napis „NIE WYBIERAJCIE ŚMIECI”.

Na kogo zagłosuje Cejrowski?

Tym samym Wojciech Cejrowski pokusił się o ocenę ostatnich dni kampanii wyborczej przed drugą turą wyborów prezydenckich. Podróżnik poniekąd w swoim filmiku przyznał, że na pewno nie odda swojego głosu na Rafała Trzaskowskiego i odradza to również swoim fanom.

Czy jednak odda głos na Andrzeja Dudę? Chyba tak, bo nawet kilka dni temu PISALIŚMY o tym, że Cejrowskiemu zdecydowanie bliżej jest do tego kandydata.