Córka Andrzeja Dudy na wiecu! Prezydent zwrócił się do niej (WIDEO)

Córka Andrzeja Dudy, Kinga Duda, raczej nie angażuje się w polityczną działalność swojego ojca. Tym razem zrobił jednak wyjątek. Młoda kobieta pojawiła się bowiem na wiecu urzędującego Prezydenta RP.

Kampania wyborcza chyli się ku końcowi. Dziś jest jej ostatni dzień. Nic więc dziwnego, że obaj kandydaci, Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski, jeszcze mocniej wzmogli swoje działania. Zarówno jeden, jak i drugi są mocno wspierani przez rodziny. W sieci pełno jest bowiem zdjęć Trzaskowskiego z żoną.

Nie inaczej jest w przypadku Andrzeja Dudy, którego mocno wspiera jego małżonka – Agata. Ku zaskoczeniu ekspertów na ostatniej prostej urzędującego prezydenta wsparła również jego córka, która dotąd raczej nie angażowała się politycznie.

Na jednym z ostatnich wieców (w Rzeszowie) córka Andrzeja Dudy stanęła obok swojego ojca, a ten zwrócił się do bezpośrednio do niej i do żony. 

Córka Andrzeja Dudy na wiecu. Prezydent zwrócił się do swojej pociechy

 W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać Prezydenta Andrzeja Dudę w otoczeniu małżonki oraz córki – Kingi Dudy. Zarejestrowano je w Rzeszowie. Głowa państwa publicznie dziękuje kobietom swojego życia. „Chcę podziękować osobom, które były zawsze przy mnie, nawet w najtrudniejszych sytuacjach – mojej żonie Agacie i mojej córce Kindze” – powiedział prezydent Andrzej Duda.

„Przyjechały ze mną, żeby pokazać, że stoimy murem za Polską!” – dodał ubiegający się o reelekcję Duda.

Eksperci zauważają, że udział Kingi Dudy to swego rodzaju niespodzianka. Córka Andrzeja Dudy to bowiem raczej niespodziewany gość na wiecu. Czy jej obecność pomoże prezydentowi uzyskać reelekcję? W tym momencie trudno przewidywać, jednak wydaje się, że wizerunek Dudy, po ostatnich mocnych wystąpieniach, zostało nieco ocieplony. To z kolei dobra informacja dla sympatyków prezydenta, którzy liczą, że ten 12 lipca pokona Rafała Trzaskowskiego.