Joanna Koroniewska wyznała mężowi szokującą prawdę. Obcy mężczyźni wysyłają jej takie zdjęcia

Joanna Koroniewska

Na wizji Joanna Koroniewska przyznała, że otrzymuje wiele niecenzuralnych zdjęć i nagrań od mężczyzn. Niektóre propozycje zwalają z nóg. Jednak to reakcja Macieja Dowbora była najbardziej zaskakująca. Nikt nie spodziewał się, że mężczyzna odbierze tą wiadomość w taki sposób.

Wczoraj na kanale Dowbory Be Happy pojawił się nowy film małżeństwa. Zdecydowali się odpowiedzieć na zarzuty, które w ostatnim czasie były kierowane w kierunku Joasi. Małżeństwo nie mogło uwierzyć w to, że kwestie takie jak wielkość biustu kobiety czy salon fryzjerski jej przyjaciółki o takim samym nazwisku jak posiada głowa państwa mogą wzbudzić tyle kontrowersji. Ponadto, Joanna Koroniewska wyznała, że otrzymuje od mężczyzn wiele niecenzuralnych zdjęć i propozycji. Maciej Dowbor nie podejrzewał jednak, że Joasia dostaje również filmiki. W pierwszej chwili wygląda na dość oburzonego, ale tuż po chwili zmienia zdanie.

Joanna Koroniewska zdradza szczegóły pikantnych wiadomości

Film został nagrany głównie w celu wyjaśnień. Para poruszyła tematy, które w ostatnim czasie są naprawdę głośno rozchwytywane. W końcu bardzo wiele osób zwróciło uwagę, że Joasia ma mały biust, a stroje rodziny podczas wyborów prezydenckich były nieodpowiednie. Dowborom oberwało się również za „złamanie ciszy wyborczej” oraz rzekome poparcie względem Andrzeja Dudy. Ponadto, zdecydowali się również opowiedzieć o tym co otrzymują w wiadomościach prywatnych. Nikt nie spodziewał się, że Joanna Koroniewska pociąga tak wielu mężczyzn.

Aktorka przyznaje, że często otrzymuje od płci przeciwnej niecenzuralne zdjęcia oraz propozycje. Jednak nawet jej mąż nie spodziewał się, że mężczyźni wysyłają jej nawet nagrania swoich członków. Ta wieść początkowo wzburzyła Macieja, jednak po chwili jego zachowanie diametralnie się zmienia. Dowbor przyznaje, że w takim razie jego żona nadal wzbudza zainteresowanie wielu mężczyzn, jednak to z nim pozostaje w związku. Na koniec dodaje, że jest z tego niezmiernie dumny i może czuć się „zdobywcą”.

Maryla Rodowicz ostro o znanej przyjaciółce: "Jest z wrogiego obozu"

Pod koniec nagrania Joanna Koroniewska wraz z mężem proszą widzów o to, żeby nie brać wszystkiego tak bardzo do siebie. Sytuacja w kraju jest bardzo stresująca, jednak nie jest to powód by wyżywać się na innych. Ponadto, małżeństwo zauważa, że warto się zastanowić dwa razy zanim oskarżymy kogoś lub skrytykujemy, ponieważ niektóre słowa mogą uderzyć w drugą osobę bardziej niż nam się wydaje.