Magda Gessler zagłosowała. Internauci zwrócili uwagę na jej wygląd (WIDEO)

Magda Gessler

Magda Gessler, znana restauratorka oraz gwiazda telewizji TVN, oddała głos w wyborach prezydenckich. Celebrytka opublikowała na swoim profilu społecznościowym nagranie ilustrujące moment, w którym wrzuca głos do urny.

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych restauratorek w naszym kraju. Ogromną popularność zapewnił jej oczywiście program „Kuchenne Rewolucje”, w którym przemierza Polskę i zmienia wygląd oraz sposób pracy restauracji.

Widzowie telewizji TVN mogą ją kojarzyć również z roli jurorki w programie „Master Chef”, gdzie wspólnie z Michaelem Moran oraz Anną Starmach oceniała umiejętności kucharzy amatorów, których marzeniem było założenie własnej restauracji.

Gessler jest przy tym bardzo aktywna w mediach społecznościowym. Restauratorka prężnie działa zarówno na Facebooku, jak i Instagramie. Regularnie publikuje tam wpisy, zdjęcia oraz filmy. Te zawsze budzą ogromne zainteresowanie wśród internautów oraz mediów, które ochoczo cytują słowa Gessler. Dziś, przy okazji drugiej tury wyborów prezydenckich, celebrytka postanowiła pochwalić się tym, że oddała głos w plebiscycie. Przy okazji internauci zwrócili uwagę na jej wygląd.

Magda Gessler oddała głos w wyborach prezydenckich

Gessler zamieściła na swoim profilu w serwisie Facebook krótkie nagranie. Widać na nim, jak celebrytka wrzuca do urny głos. Oznacza to, iż wzięła udział w wyborach prezydenckich. Nie ujawniła oczywiście na kogo zagłosowała, ponieważ byłoby to złamanie ciszy wyborczej, które w  Polsce jest karane. „Dziś jest dzień cudów!!! Wyszło słońce!!!! Jest pięknie” – napisała restauratorka.

Meghan Markle martwi się o synka. Archie jest w niebezpieczeństwie?

W dalszej części wpisu Magda Gessler wystosowała apel do Polaków. „Pędzimy na wybory!! Nie odpuszczajmy. Nie czekajmy do wieczora!!!! To tak ważne. Tu i teraz. Nigdy później” – wezwała. „Kto już zagłosował?” – dopytała.

Film, który zamieściła Gessler wzbudził spore zainteresowanie wśród internautów. Ich uwagę zwrócił przede wszystkim ekstrawagancki wygląd celebrytki, która nie miała maseczki, lecz zakrywała twarz kolorową chustą. Nagranie zamieszczone na profilu restauratorki po kilku godzinach zanotowało ponad 80 tysięcy wyświetleń. Czy gwiazda „Kuchennych Rewolucji” przekona Polaków do tego, by wyszli z domu i podobnie, jak ona wrzucili głos do urny?

„GRZEJE TERAZ” W SIECI: