Andrzej Duda porównany do gwiazdy disco-polo. Internauci zbulwersowani zachowaniem piosenkarki

Andrzej Duda, Zenek Martyniuk

Majka Jeżowska niemal od początku nie kryła swojego wyboru w związku z wyborami prezydenckimi. Piosenkarka wspierała Rafała Trzaskowskiego i ochoczo dzieliła się tym z fanami, co już wywoływało spory. Po ogłoszeniu prognozowanych wyników wokalistka jeszcze bardziej rozwścieczyła internautów. Andrzej Duda został porównany do popularnego piosenkarza disco-polo.

Wybory prezydenckie w tym roku były naprawdę wyjątkowe. Nie tylko ze względu na opóźnienie głosowania w związku pandemią, ale przede wszystkim poprzez wyrównane szanse kandydatów, którzy dostali się do drugiej tury. Dziś już znamy prawdopodobne wyniki, które zostaną oficjalnie przekazane już niedługo. Zgodnie z prognozami Andrzej Duda z niewielką różnicą wygrał wybory prezydenckie i kolejne 5 lat będzie reprezentował nasz kraj. Okazuje się, że Majka Jeżowska nie popiera kandydata Prawa i Sprawiedliwości, a swojej złości postanowiła dać ujście w mediach społecznościowych. Jednak porównanie, które wystosowała oburzyło wielu wyborców.

Andrzej Duda prawdopodobnie znów obejmie stanowisko prezydenta RP – „Wygrał Zenek”

W mediach społecznościowych Majka Jeżowska kolejny raz zdecydowała się podzielić swoimi przemyśleniami. Podobnie jak wiele gwiazd i celebrytów nie ukrywa swoich poglądów i chętnie informuje o nich swoich fanów. Jednak wiele osób, szczególnie tych z przeciwnymi poglądami krytycznie spogląda na piosenkarkę. Ponadto, dziś na Instagramie udostępniła wpis, który doszczętnie rozwścieczył internautów.

PKW ogłosiło częściowe wyniki głosowania na prezydenta RP w drugiej turze. Zgodnie z informacją na stronie Andrzej Duda może liczyć na 51,14% głosów Polaków, natomiast Rafał Trzaskowski zebrał 48,68% głosów. Ze względu na to dane obejmują  27199 na 27231 obwodów głosowania (99,88%) mało prawdopodobne jest, aby prezydent Warszawy miał szansę na wygraną. Takie wyniki wyjątkowo zdenerwowały Majkę Jeżowską, która porównała wybory prezydenckie do wyborów pomiędzy „wykładem noblowskim Olgi Tokarczuk a Sylwestrem marzeń Zenka Martyniuka”. Swoją wypowiedź krótko podsumowała: „Wygrał Zenek”.

Planujesz tatuaż? Na pewno nie rób czegoś takiego. Poziom żenady przerósł wszystkie możliwe skale

Niektórzy internauci są oburzeni zastosowaniem takiego porównania. Część osób uważa, że jest to ujmujące dla głowy państwa ze względu na to, że Zenek Martyniuk jakby nie było do czynienia z polityką ma niewiele. Inni mówią wprost, że każda osoba w Polsce miała prawo oddać głos zgodnie ze swoimi poglądami. Ponadto, to czy nasz głos otrzymał Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski jest naszą prywatną sprawą. Wielu internautów podsumowało, że Majka Jeżowska powinna zachować takie sugestie dla siebie, ponieważ tego typu wpisy jeszcze bardziej dzielą Polaków.

https://www.instagram.com/p/CCk8yxxpj-p/

Agnieszka Wilkosz
Dziennikarka Otopress.pl - pisze głównie o show-biznesie. Nie są jej jednak obce inne dziedziny, jak choćby kwestie społeczne.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x