Kto zadebiutuje w „Mam Talent” obok Marcina Prokopa? Widzowie chcą powrotu Szymona Hołowni

Mam Talent, Szymon Hołownia, Marcin Prokop

Program „Mam Talent” TVN odniósł ogromny sukces, ale również wspomógł debiutujących artystów w rozwoju kariery. Jednak oprócz interesujących uczestników widzowie równie mocno pokochali prowadzących. Szymon Hołownia i Marcin Prokop razem stworzyli duet idealny.

Przez 12 edycji programu „Mam Talent” zmieniali się zarówno uczestnicy, jak i część jurorów. Jednak niezmiennie razem trwali prowadzący: Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Jednak w pewnym momencie Szymon niespodziewanie ogłosił, że rezygnuje z programu na rzecz polityki. Nagrywanie kolejnej edycji okazało się niemożliwe ze względu na pandemię. Jednak w niedługim czasie z pewnością program powróci na antenę. Widzowie zastanawiają się kto zastąpi Hołownię u boku Prokopa.

Szymon Hołownia powróci do „Mam Talent”?

Ogłoszenie rezygnacji mężczyzny z funkcji prowadzącego na rzecz polityki spotkało się z ogromnymi emocjami. Hołownia stał się uwielbianym prezenterem oraz jedną z głównych twarzy programu. Jednak nikt nie spodziewał się, że mężczyzna zdecyduje się kandydować na prezydenta RP. Ponadto, mimo, że nie dostał się do drugiej tury wyborów prezydenckich zdobył ogromne rzesze zwolenników. Szymon podkreśla, że to nie koniec jego przygody w polityce.

Marcin Prokop został zapytany o to kto zostanie drugim, nowym prowadzącym „Mam Talent” zamiast Szymona Hołowni. Większość osób liczyło na to, że po zakończeniu wyborów Szymon zdecyduje się wrócić na scenę TVN-u. Okazuje się jednak, że mężczyzna ma zupełnie inne plany. Prokop podkreśla, że cały czas trwają dyskusje na ten temat z dyrektorem programowym TVN. Pod uwagę brany jest wariant, że Marcin Prokop w kolejnej edycji programu wystąpi sam, jednak nie jest to pewne. Dziennikarz zauważa, że nie chciałby prowadzić programu z „kimś przypadkowym”.

Kaczyński zachwycony. Właśnie nadeszły tragiczne wieści dla opozycji

Fani są nieco wstrząśnięci tą informacją. Część osób liczyła na to, że Hołownia po tym jak nie dostał się do drugiej tury wyborów prezydenckich wróci do „Mam Talent”. Okazje się jednak, że mężczyzna ma zupełnie inne plany, a przyszłość programu pod względem prowadzących nadal pozostaje pod znakiem zapytania.