Magda Gessler zszokowała wszystkich. Zaskakująca reakcja na wynik wyborów

Gwiazda Magda Gessler Kuchenne rewolucje TVN wybory
Magda Gessler skomentowała wynik wyborów prezydenckich 2020

Magda Gessler podzieliła się swoją opinią na temat wyników II tury wyborów prezydenckich. Gwiazda TVN, prowadząca program „Kuchenne rewolucje”, zaskoczyła większość swoich fanów. Przed wyborami jej podejście było bowiem zgoła inne.

Kuchenne rewolucje dały Magdzie Gessler ogromną sławę. Dziś jednak poszerza ją między innymi poprzez wysoką aktywność w mediach społecznościowych. Jak wiadomo, gwiazda TVN bryluje głównie na Facebooku i Instagramie. Tam nie tylko zamieszcza zdjęcia i rozsyła legendarne już besos, ale i komentuje bieżącą sytuację w kraju.

Dieta nie zawsze musi być nudna! Sprawdź przepis na lekkie sałatki

Jak informowaliśmy zaledwie kilka tygodni temu, Magda Gessler najpewniej zagłosowała na kandydata opozycji. Dziś prowadząca „Kuchenne rewolucje” TVN dowiodła jednak, że absolutnie nie zacietrzewia się w kierunku jednej ze stron.

Magda Gessler o wyniku wyborów. Zaskakujące słowa gwiazdy TVN

Tuż po tym, jak opublikowano wyniki exit poll, później late poll, aż w końcu dane z większości komisji wyborczych, Magda Gessler skomentowała decyzję Polaków. Co ciekawe, nie „naskoczyła” na nas jak większość lewicowo usposobionych celebrytów. Wręcz przeciwnie. Gessler zdaje się szanować decyzję rodaków, choć sama Andrzeja Dudy nie poparła.

Kinga Duda zaskoczyła Polskę po ogłoszeniu wyników. Piękne słowa córki prezydenta!

Gorący dzień… noc za nami… Serdeczności dla wszystkich, którzy oddali swój głos oraz dla prezydenta drugiej kadencji… Pamietajmy o naszych wartościach. Wyniki pokazują, jak jesteśmy podzielni… Ale nie dajmy podziałom… nie dajmy się zwariować. Wierzę w dobrych ludzi… – przekazała Magda Gessler.

Prowadząca „Kuchenne rewolucje” zaskoczyła fanów

Gessler napisała, że wierzy w dobrych ludzi. Co ciekawe, zaledwie kilka godzin wcześniej Kinga Duda mówiła o tym, że wierzy w dobrą drugą kadencję swojego taty, gdyż „jest on dobrym człowiekiem”. Czy słowa gwiazdy TVN były nawiązaniem do słów córki głowy państwa tego nie wiemy.

Na pewno jednak należy docenić postawę znanej restauratorki. Oto bowiem Magda Gessler, uważana za jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd w show-biznesie, udowodniła, że można się spierać, ale i nawzajem szanować. W tym samym czasie wiele koleżanek i kolegów po fachu wręcz wyraża pogardę wobec Polaków, którzy mieli czelność oddać głos na Andrzeja Dudę.