Szokujące słowa polityka PO. Chcą pozbawić Warszawę prezydenta?!

Trzaskowski

Szokujące słowa Jana Grabca, posła Platformy Obywatelskiej, cytuje dziś Radio ZET. Wiele wskazuje bowiem, że polityk chce… pozbawić Warszawę prezydenta na cały etat.

Zwycięstwo Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich podcięło skrzydła opozycji, a w szczególności politykom PO. Ci od godzin porannych próbują lizać rany po sromotnej porażce. Nic więc dziwnego, że w ich głowach rodzą się dość niespodziewane pomysły.

Jeden z nich przedstawił Jan Grabiec, poseł PO. Jego słowa, ku zdumieniu internautów, zacytował twitterowy profil Radia ZET. Wynika z nich, że Grabiec chciałby pozbawić Warszawę prezydenta na cały etat.

Co z Warszawą po porażce Trzaskowskiego? Szokujący pomysł posła PO

Słowa Grabca wprawiają w zdumienie. Polityk chciałby bowiem, aby Rafał Trzaskowski, wielki przegrany drugiej tury wyborów prezydenckich, „nie wracał do ratusza na cały etat”.

„Będziemy wszyscy namawiać prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego, by nie wracał do ratusza na cały etat, ale poświęcił też część swojego życia na arenę ogólnopolską” – oświadczył Jan Grabiec. „Decyzja należy jednak do samego Trzaskowskiego” – dodał.

Damian Zioło
Absolwent dziennikarstwa na UW. Interesuje się głównie polityką. Na Otopress.pl zajmuje się głównie publicystyką.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x