Niewiarygodnie seksowne nagranie wprost z planu filmowego. Doda w roli głównej

Doda

Doda od dłuższego czasu skupia się na produkcji swojego filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Systematycznie dzieli się z fanami filmikami i pokazuje jak wyglądają nagrania do ekranizacji. Dziś zdecydowała się opublikować dość prowokujący filmik na którym występuje razem z Marią Sadowską.

Nikt nie spodziewał się takiego połączenia, jednak trzeba przyznać, że kobiety prezentują się wspaniale. Dla rozładowania napięcia i stresu od czasu do czasu na planie filmu powstają dodatkowe nagrania, które są przygotowywane między zdjęciami. Niedawno Doda opublikowała filmik na którym występuje razem z aktorkami. Spotkał się on z ogromnym entuzjazmem fanów, którzy przyznali, że wypadł fantastycznie. Właśnie dlatego Dorota Rabczewska dziś umieściła kolejne nagranie, tym razem wystąpiła na nim z samą reżyserką Marią Sadowską.

Doda: „Dobrze się tu bawimy między ujęciami”

Kobiety już od kilku miesięcy razem pracują tworząc ekranizację do książki Piotra Krysiaka „Dziewczyny z Dubaju”. Produkcją filmu zajmuje się Rabczewska wraz ze swoim mężem Emilem Stępień. Dziś zdjęcia przeniosły nas do Zjednoczonych Emiratów Arabskich co mogliśmy podziwiać na Instastories piosenkarki. Nagranie na którym wystąpiła razem z samą reżyserką podbiło serca internautów.

Dzięki temu, że Doda tak często publikuje filmiki na Instagramie możemy podziwiać co dzieje się w przerwach pomiędzy zdjęciami. Okazuje się, że mimo natłoku pracy cała ekipa świetnie się tam bawi. Na ostatnim nagraniu możemy zauważyć jak Dorota razem z Marią Sadowską prowokująco zbliżają się do obiektywu, jednocześnie eksponując swoje długie nogi. Uwagę zwraca również ich wymowny wzrok zwrócony do kamery.

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" szczerze o swojej drugiej ciąży

Jako podkład muzyczny do nagrania Doda użyła piosenki BLACKPINK – „How you like that”. Utwór idealnie komponuje się z występującymi na nim kobietami, dzięki czemu całość prezentuje się jeszcze lepiej. Fani również nie kryją zainteresowania filmikiem i otwarcie mówią, że obie panie prezentują się bosko.

https://www.instagram.com/p/CCoEnkhBCLT/