Piotr Adamczyk upokorzony przez dziennikarza. Ten wpis „znokautował” aktora

Piotr Adamczyk, aktor znany m.in. z roli Jana Pawła II, został publicznie wyśmiany przez dziennikarza. Chodzi o nagranie, które aktor zamieścił w mediach społecznościowych.

W poniedziałek, dzień po rozstrzygnięciu drugiej tury wyborów prezydenckich, Piotr Adamczyk zamieścił na swoim profilu społecznościowym nietypowe nagranie. Wprawiło ono w zdumienie internautów bowiem artysta zrobił coś, czego raczej nie spodziewali się po nim Polacy. 

Na filmie widzimy, jak Adamczyk podchodzi do ściany, a następnie… uderza w nią głową. „Ciężki poniedziałkowy poranek…” – napisał celebryta.

Nagranie podchwyciły oczywiście polskie media, które ochoczo emitowały je na swoich antenach. Jedną ze stacji, która pokazała scenkę była telewizja TVN.

Piotr Adamczyk wyśmiany przez dziennikarza!

Fakt, iż telewizja TVN pokazała akcję Adamczyka wyśmiał dziennikarz Wojciech Wybranowski. Żurnalista, który jeszcze do niedawna pracował w tygodniku „Do Rzeczy”, postanowił zadrwić z aktora. Nawiązał jednak nie do polityki, lecz do ról, w które wcielał się artysta.

„W Faktach pokazano aktora Adamczyka bijącego głową w ścianę. Co mu się stało? Czyżby obejrzał wszystkie polskie komedie, w których wystąpił?” – napisał Wybranowski.

Damian Zioło
Absolwent dziennikarstwa na UW. Interesuje się głównie polityką. Na Otopress.pl zajmuje się głównie publicystyką.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x