Sławomir nigdy o tym nie mówił. Sekrety, jakie skrywała Kajra mogą zszokować fanów

Sławomir
Sławomir

Sławomir bardzo chętnie chwali się swoją przepiękną małżonką, która nieustannie towarzyszy mu podczas licznych występów scenicznych. Mało kto jednak wie, kim tak naprawdę jest wybranka gwiazdora. Kajra nie jest zbyt wylewna, dlatego też za wiele o sobie nie mówi. Fani artysty chcieliby jednak wiedzieć na jej temat trochę więcej. Dlatego właśnie w tej galerii przygotowaliśmy kilka sekretów, które skrywała przez lata. Sprawdźcie sami. 

Żeby poznać kolejny fakt, kliknij przycisk „Następny” pod poniższym zdjęciem. 

Fakty na temat Kajry

Obraz 1 z 10

Mało kto wie, że Kajra w 2013 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w mistrzostwach w pływaniu.

Sławomir od 2015 roku króluje na polskiej scenie muzycznej. Wtargnął pewnym krokiem w show-biznes i bardzo szybko zaskarbił sobie sympatię zwolenników muzyki disco polo. Nie da się ukryć, że jego hity mocno wpadają w ucho. Chyba każdy jest w stanie zanucić „Miłość w Zakopanem” czy „Magiera”. W swojej karierze wystąpił również w wielu programach rozrywkowych. U jego boku niemal zawsze możemy zobaczyć jego małżonkę Kajrę, która wspiera go w każdym przedsięwzięciu. Mimo że wszyscy doskonale wiedzą, że jest jego żoną, to mało kto wie, czym zajmowała się kiedyś i jak się poznali. Dlatego dziś przygotowaliśmy specjalną niespodziankę dla fanów tych dwoje. Niektóre fakty na jej temat mogą Was zaskoczyć. 

Jak Sławomir poznał Kajrę? 

Część osób sugerując się tekstem piosenki „Miłość w Zakopanem” była przekonana, że zakochani poznali się właśnie w Zakopanem. Prawda jest jednak zupełnie inna, nieco bardziej szokująca. Mało kto wie, że poznali się jeszcze podczas studiów. Od 2011 roku mogą nazywać się mężem i żoną, a miłość, która ich połączyła była naprawdę wyjątkowa. 

W 2016 roku na świat przyszedł owoc ich miłości, Kordian. Od tamtej pory są szczęśliwymi rodzicami, którzy poświęcają się wychowaniu swojej pociechy. Swego czasu kariera stała przed Kajrą otworem. Mogła naprawdę wiele osiągnąć. Sprawdźcie sami, co takiego skrywała żona gwiazdora. 

Wróblewska Andżelika
Dziennikarka OTOPRESS. Napisz do autorki: wroblewska.andzelika@otopress.pl
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x