Magda Gessler szokuje internautów. „Taaaki długi” (FOTO)

Magda Gessler
Magda Gessler

Magda Gessler lubi zaskoczyć internautów. Wpis, który w piątkowe popołudnie zamieściła restauratorka zdumiał internautów. Chodzi o opis dołączony do fotografii.

Magda Gessler to jedna z najbardziej barwnych postaci polskiej telewizji. Restauratorka przed kilkoma laty szturmem podbiła TVN wraz z formatem „Kuchenne Rewolucje”, który do dziś bije rekordy popularności wśród fanów.

Z roku na rok Gessler staje się coraz bardziej popularna. Celebrytka przekuwa to na media społecznościowe, gdzie regularnie publikuje wpisy oraz zdjęcia. Jej aktywność budzi spore poruszenie wśród internautów, którzy ochoczo komentują jej publikacje.

Magdzie Gessler zdarza się też zaskoczyć użytkowników Facebooka czy Instagrama. Restauratorka zrobiła to w piątkowe popołudnie publikując zdjęcie wraz z wymownym wpisem, który wprawił w zdumienie internautów.

Magda Gessler wprawiła internautów w zdumienie

Fotka, która zamieściła Gessler zdumiała i rozbawiła internautów jednocześnie. Chodzi bowiem o to, w jaki sposób restauratorka je opisała. Zważając na to, co zdjęcie przedstawia mamy do czynienia z dobrym, aczkolwiek nieco dwuznacznym żartem.

Dagmara Kaźmierska na luksusowych wakacjach. Gdzie jest Jacek?

Na fotografii widzimy, jak Magda Gessler pozuje ze sporych rozmiarów… porem. Kobieta stoi w kuchni i trzyma warzywo w ręce. Zalotnie się przy tym uśmiecha. „Taaaki długi” – napisała restauratorka. „Dorodne okazy. Będzie pysznie” – dodała w dalszej części swojego wpisu.

To jednak nie koniec. Publikacja Gessler wzbudziła bowiem spore zainteresowanie użytkowników sieci. Ci ochoczo komentowali fotkę i nie stronili od dowcipnych wpisów. „Taki długi i dorodny. Widać, że pani tęskni za mężem. No chyba, że ja mam złe skojarzenia” – napisała Pani Agata. „Pani Magdo, miło potrzymać takiego pora” – dodała Pani Ania.

Podobnych wpisów było oczywiście więcej. Zdjęcie, które zamieściła Magda Gessler było bowiem doskonałą okazją do tego typu żartów. Sama zainteresowana z pewnością zrobiła to celowo, ponieważ powszechnie wiadomo, iż ma bardzo dobre poczucie humoru oraz dystans do swojej osoby. Można się więc spodziewać, że restauratorka jeszcze nie raz zaskoczy internautów, którzy regularnie obserwują jej profil w mediach społecznościowych. 

źródło: Facebook/Magda Gessler