Książę Harry i Meghan opuścili ważną, rodzinną uroczystość. Nie byli mile widziani?

Książę Harry nie pojawił się na ceremonii

Książę Harry nie pojawił się na wyjatkowej, rodzinnej ceremonii. Czyżby został już na dobre odsunięty, nie tylko od spraw państwowych, ale nawet rodzinnych? Czy to już koniec dobrych relacji z bliskimi mu osobami?

Książę Harry wykluczony z rodziny?

Od kiedy Książę Harry i Meghan Markle opuścili brytyjską rodzinę królewską, sporo mówi się o znacznym pogorszeniu się kontaktów Sussexów z resztą familii. Media co rusz donoszą o niesnaskach między Harrym i Williamem albo o rzekomym ignorowaniu Królowej Elżbiety II przez Meghan. Z pewnością najnowsze doniesienia nie tylko pogłębią tego typu spekualcje, ale dodatkowo dadzą kolejny argument zwolennikom teorii o złych relacjach Harry’ego z rodziną. 

Brytyjskie media żyją ślubem wnuczki królowej, Księżniczki Beatrycze, który odbył się w tym tygodniu. Córka Księcia Andrzeja pierwotnie planowała wyjść za mąż w maju tego roku, ale epidemia COVID-19 pokrzyżowała jej plany. Kobieta nie chciała dłużej czekać i właśnie wzięła cichy ślub z ukochanym. 

Co wydarzy się, jeśli Książę William odejdzie z rodziny królewskiej tak jak Harry?

Księżniczka Beatrycze i jej narzeczony Edoardo Mapelli Mozzi pobrali się podczas rodzinnej ceremoni, którą zorganizowano w Kaplicy Królewskiej Wszystkich Świętych na terenie Royal Lodge w zamku Windsor. Media natychmiast odnotowały, iż na ślub wnuczki przybyła sama Królowa Elżbieta II i jej małżonek Książę Filip.

Tabloidy natychmiast odnotowały, iż na uroczystości zabrakło Księcia Harry’ego i Meghan Markle. Jest to o tyle dziwne, że syn Karola bardzo dobrze dogadywał się z Beatrycze. Wielu nieocecność tą tłumaczy epidemią koronawirusa. W obecej sytuacji podróż ze Stanów Zjednoczonych do Wielkiej Brytanii byłaby bardzo problematyczna i niebezpieczna. 

Nie brakuje jednak osób, które twierdzą, że Książę Harry i jego żona nie zjawili się na ślubie, gdyż po prostu nie dostali na niego zaproszenia. Chodzą słuchy, że to z powodu zachowania Meghan Markle na ślubie siostry Beatrycze, Eugenii. Wówczas to, Księżna Sussex skradła uwagę, przynależną w tym dniu pannie młodej, ogłaszając swoją ciążę.

A Wy co sądzicie na temat nieobecności Harry’ego i Meghan? Która teoria jest wg Was bardziej możliwa?

Źródło: Express

NIE PRZEGAP: