Mikołaj Roznerski opublikował zdjęcie swojej ukochanej. Nie zauważył, że syn dobrał się do jego telefonu

Mikołaj Roznerski

Na profilu aktora pojawiło się zdjęcie jego ukochanej Adrianny Kalskiej. Jednak czujna internautka zauważyła na nim coś, co nie powinno się tam znaleźć. Mikołaj Roznerski przyznał, że to sprawka jego synka. Maluch niepostrzeżenie bawił się telefonem.

Mikołaj Roznerski jest znany widzom z wielu polskich produkcji. Wystąpił między innymi w uwielbianych serialach takich jak: „M jak Miłość”, „Na dobre i na złe” czy „Pierwsza Miłość”. Fani pokochali go za rolę w „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” oraz „Jak poślubić milionera”. W związku z ogromną popularnością aktora wzrosło również zainteresowanie jego życiem prywatnym. Aktor dość często dzieli się z fanami swoim życiem w mediach społecznościowych. Tym razem zdecydował się pokazać swoją ukochaną w niecodziennej pozie. Jednak okazało się, że na zdjęciu widać znacznie więcej niż by tego chciał.

Mikołaj Roznerski nie zauważył co zrobił jego syn ze zdjęciem Ady

Przed laty aktor spotykał się z aktorką Martą Juras. Mimo, że ich związek był dość burzliwy doczekali się syna Antoniego. Jednak różnica w charakterach spowodowała, że zdecydowali się rozejść. Dziś związany jest z inną kobietą, która pomaga mu w wychowaniu syna. Adrianna Kalska jest cudowną, ciepłą kobietą, która pokochała Antoniego jak swoje dziecko. Poświęca mu wiele czasu i pragnie by czuł się dobrze w jej towarzystwie. Jednak nikt nie spodziewał się, że syn Roznerskiego dobierze się do jego telefonu i zrobi coś takiego.

Na Instagramie Mikołaj Roznerski chciał pokazać swoją ukochaną siedzącą na schodach. Dumny mężczyzna podpisał fotografię: „Modelka moja” oraz zaznaczył, że sam robił jej zdjęcie. Jednak jedna z internautek zwróciła uwagę na rzecz, która na pierwszy rzut oka wydaje się niewidoczna. Buty Adrianny na zdjęciu zostały pomazane na czarno.

Blanka Lipińska zrobiła sobie niewiarygodny prezent. Dzięki temu usłyszą o niej wszyscy

„A mnie zastanawia dodatkowa kreska dorysowana na butach/stopach. Tak jakoś chciałam zobaczyć buciki, a tu niespodzianka.” – skwitowała zdjęcie aktora fanka. Zakłopotany Mikołaj Roznerski postanowił wyjaśnić całą sytuację. Okazuje się, że to syn Mikołaja – Antoni bawił się w edytorze zdjęć i rysował po stopach. Jednak aktor nie zauważył tak małego elementu, więc umieścił zdjęcie w sieci. Jednak podkreślił, że jeśli ktoś jest zainteresowany obuwiem Ady może obejrzeć to samo zdjęcie na jej profilu.

Agnieszka Wilkosz
Dziennikarka Otopress.pl - pisze głównie o show-biznesie. Nie są jej jednak obce inne dziedziny, jak choćby kwestie społeczne.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x