Ilona Łepkowska uderza w Małgorzatę Rozenek-Majdan. Celebrytka zareaguje?

Ilona Łepkowska krytykuje

Ilona Łepkowska ostro skrytykowała Małgorzatę Rozenek-Majdan. Scenarzystka bez zahamowań powiedziała co myśli na temat jej zachowania. Czy żona Radka zareaguje na słowa popularnej pisarki?

Ilona Łepkowska wprost o tym, co jej się nie podoba

Doświadczona scenarzystka nie ma żadnych oporów przed publicznym wypowiadaniem się na temat kolegów i koleżanek z show biznesu. Szerokim echem odbiły się jej słowa na temat fryzury Małgorzaty Trzaskowskiej, czy też twórczości Blanki Lipińskiej. Tym razem, Ilona Łepkowska powiedziała szczerze, co sądzi na temat Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Trzeba przyznać, że opinia scenarzystki raczej nie przypadnie do gustu Rozenek. Ilona Łepkowska, nie owijając w bawełnę, skrytykowała zachowanie celebrytki. Kobiecie nie podoba się, iż Rozenek bez żadnych zahamowań pokazuje w mediach twarze swoich dzieci. Łepkowska mówi wprost, iż Małgorzata wykorzystuje wizerunek swoich pociech w celach zarobkowych.

Uważam, że takie wykorzystywanie dzieci i pokazywanie dwojga starszych dzieci, jeśli chodzi o ich twarze, nie jest w dzisiejszych czasach sensowne. Być może jest popłatne, ale myślę, że nie jest specjalnie rozsądne. Nie jestem przekonana, czy to jest fajne. Czy takie życie jest odpowiednie dla tych chłopców? Ale to ona jest ich mamą. Mają tatę i decydują tak, jak chcą. Ja uważam, że takie sprzedawanie prywatności i takich intymnych, prywatnych chwil jest niezrozumiałe i powiedziałabym o tym niepochlebnie, ale się powstrzymam.

Robienie z dziecka słupa ogłoszeniowego, reklamowego moim zdaniem nie jest fajne. Nawet jeśli się dorobi do tego teorię, że się dzięki temu zarobi na jego edukację w jakimś Oxfordzie. To jest dorabianie teorii do praktyki.

Przyznam szczerze, że trudno mi przychodzi zaakceptowanie tego, co robi pani Małgorzata jeśli chodzi o to dziecko. Jak czytam komentarze, że to jest złote dziecko polskiego biznesu i ile ona na nim zarobi, to zastanawiam się, czy to jest rozsądne. 

Mocne słowa, prawda? Wielu już teraz zastanawia się, czy Rozenek odniesie się do tych zarzutów. A Wy, zgadzacie się z opinią popularnej scenarzystki? A może sądzicie, że Ilona Łepkowska nie powinna komentować życia innych ludzi?

Ewelina Lisowska: "Tego się chyba nikt po mnie nie spodziewał". Fani są podzieleni

Źródło: Jastrząb Post

Maria Paweł
Dziennikarka OTOPRESS. Piszę, bo lubię. Ulubione tematy: show-biznes, sport i podróże. Z wykształcenia filolog obcy. Cenię ludzi kreatywnych.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x