Internautka hejtuje żonę Mateusza Damięckiego – zobacz jego reakcję

Mateusz Damięcki nie mógł przemilczeć hejtu, który spłynął na jego ukochaną. Podziękował za wsparcie i oznajmił, że „Żona nadal mu się podoba”.

Mateusz Damięcki (39 lat) wybrał się z żoną Pauliną Andrzejewską (40 lat) nad polskie morze, by tam spędzić razem cudowne chwile. Aktor relacjonował przebieg wakacji w mediach społecznościowych, publikując zdjęcia z ukochaną. Ich spokój zakłóciła hejterka, która skrytykowała urodę i wiek jego żony. Damięcki błyskawicznie zareagował, co poparło liczne grono jego fanów.

Wielu internautów doceniło naturalność, która bije na powyższym zdjęciu. Paulina pokazała się na nim bez makijażu, z czułością obejmując męża. Pod wakacyjnym postem pojawiła się jednak nieprzychylna opinia hejterki na temat urody kobiety. Zarzuciła jej bowiem, że wygląda na nim staro. Na reakcję Damięckiego nie trzeba było długo czekać. „Musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem, jeśli poświęcasz swój czas i uwagę na taki komentarz” – napisał Damięcki w odpowiedzi na hejt.

Fani są dumni z reakcji Mateusza Damięckiego

Mateusz Damięcki zaimponował swoim fanom tym, że bronił dobrego imienia swojej ukochanej. Razem z Pauliną Andrzejewską tworzą zgrane małżeństwo już od ponad dwóch lat. Para zgodnie twierdzi, że ich miłość jest nie do podważenia. Damięcki zaapelował o powstrzymanie „złych emocji” i wspomniał, że wygląd zewnętrzny nie jest najważniejszy. Razem z żoną dziękowali wszystkim za wsparcie.

https://www.instagram.com/p/CC5_a9Zg-zW/