Zenek Martyniuk ostro o medialnych doniesieniach: „to plotki”, „to bzdury”

Zenek Martyniuk ostre słowa

Zenek Martyniuk zareagował na plotki, które pojawiły się w mediach. Reakcja wokalisty nie dziwi, gdyż to co czasem piszą o nim w mediach, przechodzi ludzkie pojęcie. „Król disco polo” użył mocnych słów, odnosząc się do doniesień, które krążą w sieci.

Zenek Martyniuk mówi o ograniczeniu aktywności scenicznej

Gwiazda disco polo jest jednym z najpopularniejszych artystów w naszym kraju. Nie dziwi zatem, iż jego życie, zarówno prywatne, jak i zawodowe jest przedmiotem zainteresowania mediów. Martyniuk w rozmowie z popularnym portalem ustosunkował się do rewelacji na swój temat.

Od jakiegoś czasu w sieci krążą informacje, które sugerują, iż Zenek Martyniuk jest zarażony COVID-19. Głos w sprawie zabrał sam wokalista. Mężczyzna mówi wprost, iż: „To plotki, cały czas słyszę, że jestem chory, a to bzdury. Kiedyś nawet słyszałem, że nie żyje!”. Powyższe słowa pokazują, że artysta ma już dosyć czytania i słuchania na swój temat bzdur.

Ewelina Lisowska: "Tego się chyba nikt po mnie nie spodziewał". Fani są podzieleni

Warto wspomnieć, iż w trakcie rozmowy Zenek Martyniuk odniósł się do swojej obecnej sytuacji zawodowej. Ze słów gwiazdy disco polo wynika, iż COVID-19 bardzo mocno wpłynął na aktywność sceniczną piosenkarza. Panująca pandemia sprawiła, że czas wakacji nie daje artystom tylu możliwości zarobkowania niż w poprzednich latach.

Już nie gramy tak jak kiedyś, kilka koncertów w ciągu dnia. Teraz gram z zespołem tylko jeden koncert dziennie. Ta sytuacja sporo zmieniła w naszym kalendarzu, koncerty pospadały albo zostały przeniesione na inne daty. 

Na szczęście Zenek Martyniuk nie popada w depresyjny nastrój. Wokalista wierzy, że chociaż teraz nie jest wszystko tak jak powinno być, to na pewno sytuacja poprawi się.

Źródło: Pudelek

Maria Paweł
Dziennikarka OTOPRESS. Piszę, bo lubię. Ulubione tematy: show-biznes, sport i podróże. Z wykształcenia filolog obcy. Cenię ludzi kreatywnych.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x