Kamil Stoch otrzymał zaskakującą propozycję. Skoczek skorzysta z oferty?

Kamil Stoch zaskakująca propozycja

Kamil Stoch jest pewnie nieco zaskoczony propozycją jaką otrzymał. Trzeba przyznać, że nic nie wskazywało na taki rozwój sytuacji. Nasz wybitny skoczek po prostu wstawił zwyczajną fotografię. Wtedy się zaczęło.

Kamil Stoch przyjmie wakacyjną ofertę?

Niewątpliwie skoczek z Zębu cieszy się powszechnym szacunkiem i sympatią. Świadczą o tym przyznane sportowcowi nagrody publiczności, czy też rzesze kibiców na konkursach pucharu świata. Jeśli nawet uwzględnimy te wszystkie aspekty, propozycja jaką dostał Kamil Stoch mimo wszystko zaskakuje.

Niewątpliwie zaczęło się od wstawienia zdjęcia z wakacji, które Kamil Stoch spędza ze swoją żoną w Polsce, a konkretnie w rejonie Olsztynka. Na zdjęciu widzimy jak małżonkowie stoją przed lokalnym Muzeum Budownictwa Ludowego. Widać, że sportowcowi spodobało się to miejsce. Świadczą o tym jego słowa: „Muzeum Budownictwa Ludowego 🌷W sumie moglibyśmy tu zamieszkać, polecam wszystkim”.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Muzeum Budownictwa Ludowego 🌷 W sumie moglibyśmy tu zamieszkać, polecam wszystkim, Kamil Stoch 😉 #sielskoanielsko #sztukaludowa #podróżwczasie #goodmood #kamilstoch #rusałka #wakacje #polskajestpiekna

Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)

Oczywiście, pod postem pojawiły się liczne komplementy wielbicieli Stocha. Bez wątpienia internauci byli zachwyceni tym, jak prezentuje się para. 

Wspaniale wyglądacie, zresztą jak zawsze, a widoczki też super!

Piękne zdjęcie z muzeum budownictwa ludowego wy obydwoje też ślicznie wyglondacie ☀️☀️💜🧡🧡💛💚💚❤️😺😻😻😽

Idealnie wpisujecie się w klimat ! 🙌🥰 

Pięknie wyglądacie 💕

Jejciu jaka piękna z Was para 😍😍😍 👏

Państwu to wszędzie do twarzy. ❤️

Nieoczekiwanie okazało się, że pod wpisem pojawiła się konkretna propozycja. Otóż Kamil Stoch został zaproszony przez część internautów do ich rodzinnych miejscowości. 

Zapraszam do Ostródy😀👍

Stamtąd blisko do mnie, zapraszam 🤓🤣

Może spotkamy się w Olsztynie na kawie? Pozdrawiają sąsiedzi z Bukowiny Tatrzańskiej 🙂

Zapraszam do muzeum.wsi.mazowieckiej

To zapraszamy do Olsztyna, to już niedaleko 😁

Mówiąc nieco żartem, Kamil ma z czego wybierać. Póki co, popularny skoczek narciarski nie zareagował na tego typu komentarze. Jednak mało prawdopodobne jest, aby skorzystał z ww. propozycji. 

Agnieszka Radwańska zaskoczyła internautów. "Takiego zdjęcia kobiety w ciąży nie widziałam"

Źródło: Instagram

„GRZEJE” W SHOW-BIZNESIE: