Były współpracownik Komorowskiego grzmi na Macierewicza. „To nie do wytrzymania!”

Antoni Macierewicz

Generał Stanisław Koziej, były szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego w czasie prezydentury Bronisława Komorowskiego, skrytykował Antoniego Macierewicza. Zamieścił na Twitterze mocny wpis, w którym uderzył w byłego ministra obrony narodowej.

Całkiem niedawno media obiegła wypowiedź Antoniego Macierewicza. Polityk przyznał, że z dostępnych badań wynika, iż na pokładzie rządowego TU-154M znaleziono nie tylko ślady trotylu. Polityk twierdzi, że na wraku samolotu, który 10 kwietnia 2010 roku, rozbił się pod Smoleńskiem znalazł się również RDX.

„Nie tylko trotylu, ale i RDX-u, materiału, który był używany i jest używany przez różnych lewackich i postkomunistycznych terrorystów, m.in. w zamachu na metro londyńskie” – powiedział były szef polskiego MON.

Słowa Macierewicza oczywiście nie przeszły bez echa. Głos zabrał m.in. były szef BBN, gen. Stanisław Koziej. Ten nie bawił się jednak w dyplomację.

Były współpracownik Komorowskiego uderza w Macierewicza

Stanisław Koziej, jeden z bliskich współpracowników Bronisława Komorowskiego w czasie jego prezydentury, zamieścił wpis na Twitterze. Odniósł się w nim do wspomnianej wcześniej wypowiedzi Macierewicza.

Macierewicz znów mówi o wybuchu. Polityk PO nie wytrzymał

„Kiedy wreszcie prezes PiS zabierze temu Panu możliwość grania tragedią smoleńską, pamięcią ofiar, bólem rodzin tych, którzy w tej katastrofie zginęli. Przecież to jest nie do wytrzymania!!” – napisał Koziej.

WIADOMOŚCI Z POLSKI

Damian Zioło
Absolwent dziennikarstwa na UW. Interesuje się głównie polityką. Na Otopress.pl zajmuje się głównie publicystyką.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x