Esmeralda Godlewska pogrąży Majdana? Chodzi o Zatokę Sztuki

Jedna z popularnych sióstr Godlewskich Monika „Esmeralda” Godlewska za pośrednictwem Instagrama przekazała, że ma dowody w sprawie udziału Radosława Majdana w sopockiej aferze w Zatoce Sztuki. Czy celebrytka pogrąży byłego bramkarza? 

Przypomnijmy, że nazwisko Majdana przewija się w informacjach o aferze pedofilskiej w nadmorskiej Zatoce Sztuki. Sprawę nagłośnił ostatnio film dokumentalny Sylwestra Latkowskiego pod tytułem „Nic się nie stało”. Dziennikarz TVP przybliżył kulisy sprawy sprzed kilku lat, gdy małoletnie dziewczynki miały być wykorzystywane seksualnie przez celebrytów i wpływowe osobistości związane z sopockim klubem. 

Po publikacji materiału oraz wspomnieniu jego nazwiska w wywiadzie przez Latkowskiego Radosław Majdan stanowczo zaprzeczył jakiemukolwiek udziałowi w aferze. 

Esmeralda Godlewska wróci do Fame MMA? Może zawalczyć z gwiazdą!

Jestem zbulwersowany i zażenowany próbą wplątania mnie w tak poważna sprawę, jaką jest afera kryminalna w Zatoce Sztuki. Chciałem zdecydowanie zaprzeczyć jakimkolwiek moim kontaktom z właścicielami tego miejsca oraz z innymi osobami oskarżonymi w tej sprawie. Co więcej, nie byłem bywalcem tego miejsca. Pan Sylwester Latkowski w sposób kłamliwy i bez żadnych podstaw wplatał mnie w tak bulwersującą sprawę. Zakładam, że wymienienie mojego nazwiska w trakcie łączenia na żywo po emisji filmu wynikało z rozemocjonowania i stanowiło oczywista pomyłkę. Oczekuję, że pomyłka ta zostanie sprostowana, w innym razie kieruję sprawę na drogę sądowa

– można było przeczytać w jego oświadczeniu. Również jego żona Małgorzata Rozenek-Majdan prosiła wówczas o spokój w tym szczególnym dla niej i męża czasie [Majdanowie spodziewali się wtedy dziecka, przyp. red.]. Po tym sprawa faktycznie ucichła, jednak jak widać nie na długo. 

Esmeralda Godlewska pogrąży Majdana? 

Celebrytka za pośrednictwem InstaStories poinformowała obserwujących, że widziała wiele, ale nic nie może się równać z tym, co działo się w Zatoce Sztuki. „Chcecie znać prawdę? Żyłam w tym świecie, wiem, kto z kim, jak i gdzie” – napisała. 

Mam ciekawe wiadomości do pani Małgoni Rozenek wraz z dowodami afery sopockiej związanej z Radziem (100% prawdy). Nie zawsze było tak grzecznie, jak to przedstawia w sieci. Niestety, nie mogę się podzielić z naszą idealną na pozór Panią Domu, gdyż mnie zablokowała. Prawda boli, ale za to jak wyzwala (…) A może coś więcej o słynnej aferze w Sopocie? Blancia, Bieniuk i reszta naszej elity…

– wywołała do tablicy znajomych celebrytów Godlewska. 

Te wszystkie pseudo książki, filmy, które aktualnie powstają o dziewczynach z Dubaju, to przy tym, co wiem, pikuś

– zapewniała tajemniczo. 

Jak na razie Małgorzata i Radosław Majdanowie nie odnieśli się do tych rewelacji. Czy Esmeralda Godlewska pogrąży Majdana dowodami, czy jest to tylko sposób na zaistnienie? Zapewne przekonamy się w najbliższym czasie.  

Małgorzata Rozenek jest roztrzęsiona. Majdan jednak coś wie?