Niesamowita metamorfoza Agnieszki z programu „Gogglebox”. Jak zrzuciła 30 kilogramów?

Gogglebox
Gogglebox

Agnieszka Kotońska jest jedną z najbarwniejszych uczestniczek programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Od samego początku emisji show przeszła niesamowitą metamorfozę. Widzowie, którzy zatrzymali się na pierwszych odcinkach, dziś mogliby jej nie poznać. Jej przemiana trwała 3 lata, ale warto było czekać na efekt końcowy. Dziś wygląda jak zupełnie inny człowiek. Sprawdźcie, jak bardzo się zmieniła i jak udało jej się zrzucić 30 kilogramów. 

Żeby zobaczyć kolejną fotografię, kliknij przycisk „Następny” pod poniższym zdjęciem. 

Metamorfoza Agnieszki Kotońskiej

Obraz 1 z 10

Jeszcze zaledwie 3 lata temu kobieta ważyła 106 kilogramów.

„Gogglebox. Przed telewizorem” jest emitowany już od 2014 roku. W tym czasie zdążył zaskarbić sobie ogromną sympatię wielu widzów, którzy chętnie przyglądają się temu, jak uczestnicy komentują oglądane w telewizji programy

Jednymi z uczestników popularnego programu są Kotońscy. Agnieszka i jej mąż Artur zasiadają przed telewizorem wraz ze swoim synem Dajanem. Ich komentarze bawią wszystkich, a widzowie polubili ich do tego stopnia, że zaczęli się interesować ich prywatnym życiem. Stąd też ich profile w mediach społecznościowych są chętnie odwiedzane przez dużą ilość osób. To właśnie na swoim Instagramie Agnieszka publikuje zdjęcia obrazujące jej metamorfozę. To, jak zmieniła się kobieta, jest niesamowite. 

Jak schudła uczestniczka programu „Gogglebox. Przed telewizorem”? 

Kobieta przeszła niebywałą przemianę nie tylko pod względem zrzucenia zbędnych kilogramów, choć to robi największe wrażenie. Oprócz zmiany sylwetki zmienił się również jej wygląd. Dziś wygląda bardzo kobieco, promienne i przede wszystkim zdrowo. W jednym z wywiadów zdradziła, jak udało jej się osiągnąć tak niesamowity efekt, a porównanie jej starych zdjęć z nowymi robi ogromne wrażenie. 

Choć uczestniczka programu „Gogglebox” wyznaje, że nie było jej łatwo pokazać stare zdjęcia, to ma nadzieję, że dzięki temu stanie się dla kogoś motywacją do walki o lepszą wersję siebie. Jak widać, skutecznie jej się to udało, ponieważ w komentarzach pod postami, które wrzuca, aż roi się od komentarzy kobiet, które podziwiają jej przemianę i z zaciekawieniem dopytują, jak udało jej się to osiągnąć. W dzisiejszej galerii porównamy jej stare zdjęcia i zdradzimy, jak wyglądał jej przykładowy dzienny jadłospis. 

Wróblewska Andżelika
Dziennikarka OTOPRESS. Napisz do autorki: wroblewska.andzelika@otopress.pl
1
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x