Spotkanie Trzaskowski-Duda. Pewien szczegół przykuł uwagę internautów (FOTO)

buty Trzaskowskiego

Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski wreszcie spotkali się w cztery oczy. Zrobili to po raz pierwszy od zakończenia kampanii wyborczej. Czujni internauci zwrócili jednak uwagę na pewien szczegół.

Po zwycięstwie w wyborach prezydenckich Andrzej Duda zwrócił się bezpośrednio do Rafała Trzaskowskiego. Triumfator postanowił bowiem zaprosić swojego rywala do Pałacu Prezydenckiego na spotkanie w cztery oczy.

Trzaskowski długo zwlekał z odwiedzeniem Dudy, ale w końcu, 30 lipca, doszło do rozmowy obu polityków. W sieci zaroiło się od zdjęć ze spotkania. Jedno z nich przykuło uwagę internautów, którzy błyskawicznie urządzili sobie dyskusję na jego temat.

Spotkanie Trzaskowski-Duda. Internauci zauważyli jeden szczegół

Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski spotkali się w jednym z pokoi Pałacu Prezydenckiego. Politykom towarzyszyli oczywiście fotografowie, którzy uwiecznili obu polityków. Jedno ze zdjęć zwróciło uwagę internautów, którzy nie przepuścili okazji, by sobie pożartować.

Krystyna Pawłowicz przerwała milczenie. Wieści dramatyczny scenariusz

Chodzi o buty, które na wizytę u Andrzeja Dudy nałożył Rafał Trzaskowski. Te, zdaniem komentujących, nie są bowiem przystające do okoliczności.

„Ale wstyd. Ja bym męża nigdy z domu nie wypuściła w takich butach na spotkanie z Prezydentem RP. Faceci czasem chcą być na „luzie”, ale żony (jeśli są) powinny im pomagać odpowiednio wyglądać” – napisała jedna z komentujących Pań.

Damian Zioło
Absolwent dziennikarstwa na UW. Interesuje się głównie polityką. Na Otopress.pl zajmuje się głównie publicystyką.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x