Magda Gessler jest hipokrytką? Internauci bezlitośni dla gwiazdy

Magda Gessler hipokryzja

Magda Gessler została bezlitośnie skrytykowana przez internautów. Wszystko z powodu swojego zachowania. Ludzie zarzucili jej, że mówi jedno, a robi zupełnie coś innego. 

Magda Gessler pod ostrzałem 

Popularna restauratorka postanowiła zabrać głos w sprawie panującej pandemii, a konkretnie rzecz biorąc, na temat działań, które zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa. W zwiazku z powyższym, Gessler opublikowała na swoim Instagramie filmik, w którym zachęca do noszenia maseczek ochronnych. 

O tym, że jest to niezwykle ważna sprawa nikogo przekonywać nie trzeba. Niestety, ostatnie dni pokazują, że liczba osób zarażonych COVID-19 drastycznie wzrosła. Doszło nawet do tego, że premier rozważa wprowadzenie na powrót części obostrzeń, a także zwiększenie kar pieniężnych za nieprzestrzeganie obowiązujących zasad ochrony.

Nowe show pojawi się jesienią w TVP. Zapowiada się kolejny telewizyjny hit? 

Restauratorka postanowiła przyłączyć się do grona osób, namawiających do zasłaniania nosa i ust. Trzeba przyznać, że to godne pochwały. Zatem, dlaczego Magda Gessler została ostro skrytykowana przez internautów?

Okazuje się, że obserwującym nie spodobało się, że Magda Gessler namawia do noszenia maseczki, a sama wsiadając do autobusu jej nie ma: „Apeluje Pani, żeby nosić maseczkę, ale nie ma jej Pani na filmie. Niestety nie widzę tu logiki.”, „A gdzie MASECZKA”. Były też osoby, które zarzuciły popularnej restauratorce hipokryzję.

Jednakże jak się okazuje, Magda Gessler ma pewne wytłumaczenie dla swojego zachowania. Otóż nagranie, które umieściła na swoim Instagramie, pochodzi z planu programu TVN „Uwaga! Koronawirus”.

Źródło: Instagram