Kolejna podłość Meghan Markle wyszła na jaw

Meghan Markle zachowała się podle

Media żyją najnowszymi doniesieniami dotyczącymi Meghan Markle. Okazuje się, że żona Księcia Harry’ego miała dopuścić się kolejnej podłości wobec członka brytyjskiej rodziny królewskiej.  

Meghan Markle popsuła ważny dzień dla brytyjskiej monarchii

Nie tak dawno pisaliśmy o karygodnym zachowaniu Meghan wobec Księżnej Kate. Zdaniem dziennikarzy, Księżna Sussex upokorzyła swoja szwagierkę, która wyciągnęła do niej przyjazną dłoń. Na widok bukietu kwiatów od żony Williama, miała powiedzieć, że taki prezent jej nie wystarcza.

Tym razem, gruchnęła wieść, jakoby Meghan Markle zachowała się skanalicznie wobec kuzynki swojego małżonka. Chodzi o Księżniczkę Beatrycze, która niedawno wzięła skromny ślub w kaplicy w Windsorze. 

Jak wiadomo, Książę Harry i Meghan Markle nie pojawili się na uroczystości. Jedni twierdzili, że to z powodu epidemii koronawirusa, który zbiera największe żniwo w USA, czyli kraju, gdzie obecnie mieszkają Książęta Sussex. Drudzy uważają, że małżonkowie celowo nie przybyli na ceremonię, aby nie spotkać się z członkami brytyjskiej rodziny królewskiej.

Oto najprzystojniejsi książęta na świecie. Który jest w Twoim typie? (GALERIA)

Okazuje się jednak, że zdaniem „Woman’s Day” jest coś, co bulwersuje o wiele bardziej niż nieobecność na ślubie najbliższej krewnej. Meghan miała się zachować podle w stosunku do Księżnej Beatrycze. Wnuczka Królowej Elżbiety II wysłała Sussexom smsa ze swoim ślubnym zdjęciem. W odpowiedzi Meghan miała odpisać pannie młodej, że nie podoba jej się sukienka ślubna. Cała ta sytuacja wywołała łzy u księżniczki, która powinna być w tym wyjątkowym czasie radosna.

Media od razu przeanalizowały całe zdarzenie. Ich zdaniem nietaktowne zachowanie Meghan Markle wynika z jej zazdrości. Królowa Elżbieta II uwielbia córki Księcia Andrzeja, czyli Beatrycze i Eugenię. Natomiast w stosunku do Księżnej Sussex monarchinii miała się przez cały czas odnosić oschle.

Jak myślicie, czy doniesienia dziennikarzy są zgodne z prawdą? Sądzicie, że Meghan Markle byłaby zdolna do tak podłego zachowania wobec Beatrycze w jednym z najważniejszych dni w jej życiu? Czekamy na Wasze opinie.

Źródło: Pomponik