Uczestniczka „Sanatorium Miłości” o życiu po programie: „Czuję się jak gwiazda”

uczestniczka sanatorium milosci jak gwiazda

Jedna z uczestniczek „Sanatorium Miłości” zdobyła się na szczere wyznanie. Kobieta powiedziała wprost, że czuje się jak gwiazda. Rzeczywiście, życie seniorki zmieniło się po udziale w programie TVP.

„Sanatorium Miłości” wykreowało nową gwiazdę?

Bezsprzecznie bohaterowie hitu telewizji publicznej cieszą się sporym zainteresowaniem. Nawet teraz, kiedy juz dawno zakończyła się emisja „Sanatorium Miłości”. Wydaje się, że życie Wiesi Kwiatek różni się od codzienności pozostałych seniorów z programu. Jej życie przybrało niespodziewany obrót.  

Okazuje się, że dla Wiesi spokojne życie emeryta skończyło się. Kobieta stała się prawdziwą gwiazdą seriali. Bohaterka „Sanatorium Miłości” wzięła udział w takich produkcjach jak „Rodzinny interes”, „Sprawy rodzinne”, „Ukryta prawda”, a także w zupełnie nieznanym dotąd formacie pt. „Uzdrowisko”.

Warto podkreślić, że Wiesia jest bardzo zadowolona ze swojej niespdoziewanej kariery aktorskiej. Seniorka lubi wyzwania i tak właśnie traktuje swoje występy w telewizji. Poza tym, uczestniczka „Sanatorium Miłości” może w ten sposób zarobić dodatkowe pieniądze. 

Magda Gessler jest hipokrytką? Internauci bezlitośni dla gwiazdy

Na łamach popularnego magazynu, Wiesia Kwiatek przyznała, że: „Wstawanie o 4 nad ranem, żeby jechać na plan, to dla mnie żaden problem. Przyzwyczaiłam się i naprawdę to lubię. Czasem bywa tak, że przyjeżdża po mnie kierowca z produkcji filmowej i wtedy czuję się jak gwiazda”.

Co ciekawe, w trakcie nagrywania jednej z produkcji odwiedził ją znajomy z „Sanatorium Miłości”. Otóż na plan przyjechał Marek Jarosz, który utrzymuje serdeczne kontakty z Wiesią. Jak wyjaśniła seniorka: „Przyjechał na rowerze, bo kręciliśmy sceny niedaleko jego domu. Bardzo się ucieszyłam”.

Kończąc, trzeba podkreślić, iż wiele wskazuje na to, że Wiesia Kwiatek ma przed sobą kolejne filmowe wyzwania. Chodzą słuchy, iż seniorka otrzyma stałą rolę w serialu, a nawet zagra w filmie.

Źródło: Pomponik