Monika Zamachowska zabrała rodzinę nad morze. Zobacz apartament, w którym wypoczywają

Monika Zamachowska na morzem

Monika Zamachowska pochwaliła się apartamentem, w którym wypoczywa razem ze swoją rodziną. Trzeba przyznać, iż nadmorskie mieszkanko robi spore wrażenie. Aż chciałoby się tam pojechać samemu.

Monika Zamachowska znalazła świetną miejscówkę

Przypomnijmy, iż dziennikarka przebywa już od kilku dni nad morzem. Najpierw była w Sopocie. To właśnie w tym mieście poprowadziła finał 10. edycji Festiwalu Muzycznego NDI Sopot Classic w Operze Leśnej. Monika Zamachowska nie ukrywała radości z faktu, iż w końcu znalazła się w pracy.

W tej chwili prezenterka przebywa w Rewalu. Kobieta nad morze zabrała swoją rodzinę. Z pewnością byłej gwieździe TVP towarzyszy syn Tomasz oraz mama Barbara. Czy Monika Zamachowska ma obok siebie również męża Zbigniewa i córkę Zofię? Trudno powiedzieć, gdyż na dotychczas opublikowanych zdjęciach ich nie widać.

W jednym z ostatnich postów Monika Zamachowska pokazała apartament, w którym zatrzymała się wraz z najbliższymi. Trzeba przyznać, iż mieszkanie wygląda dość komfortowo. Jest aneks kuchenny wraz z pełnym wyposażeniem, a nawet kawałek własnego ogródka. Niewątpliwym atutem tej miejscówki jest jej położenie, niemalże nad samym morzem.

ZYSKUJĄCE POPULARNOŚĆ:

Okazuje się, że Zamachowska nie pokazała wszystkich udogodnień wynajmowanego przez nią mieszkania. Jak czytamy na stronie internetowej zarządcy, takich miejscówek jak ta, w której przebywa dziennikarka, jest więcej. Wszystkie one znajdują się w budynkach, które położone są niemalże na plaży. 

Co się dzieje w TVN? Ze stacji odchodzi kolejna wielka gwiazda

Co ciekawe, do dyspozycji gości są przeróżne udogodnienia. Warto wspomnieć o tarasie słonecznym, restauracji, placu zabaw, basenie, jacuzzi, wypożyczalni rowerów, czy też podziemnym garażu. Niewątpliwie dużym plusem, dla osób takich jak Monika Zamachowska, jest całodobowa ochrona i monitoring.

Źródło: Instagram, Apartamenty Klifowa Rewal