Lidl rusza z nową akcją. Dzięki dyskontowi klienci oszczędzą sporo pieniędzy?

Lidl promuje oszczedzanie

Bez wątpienia niemiecka sieć sklepów Lidl reaguje na aktualną sytuację w kraju i na świecie. Świadczy o tym najnowsza akcja dyskontu, która ma przyczynić się do zwiększenia oszczędności Polaków. 

Lidl rozda „domki”

W tej chwili wiele mówi się o oszczędzaniu. Z pewnością panująca epidemia uszczupliła wiele rodzinnych budżetów, a niektórzy ludzie nawet stracili przez nią pracę. Wydaje się, iż z tego powodu Lidl postanowił ruszyć z akcją „W Lidlu oszczędzanie ma swój dom!” O co w niej chodzi?

Otóż w okresie od 10 sierpnia do 5 września br. można zdobyć ceramiczną skarbonkę. Wystarczy uzbierać sześć naklejek, aby dostać ją za darmo. Warto podkreślić, iż chcąc otrzymać naklejkę, musimy zrobić zakupy za minimum 40 złotych, które będą obejmować co najmniej jedno warzywo lub jeden owoc albo też produkt z linii „Ryneczek Lidla”.

Tak mieszka Maryla Rodowicz. Imponuje zwłaszcza ogród (GALERIA)

Wspomniane skarbonki mają kształt domków. Będą dostępne w trzech wariantach kolorystycznych tj. niebieskim, żółtym i czerwonym. Co ciekawe, wykonano je z ceramiki, a zapakowane są w papierową osłonkę lub karton. Nie ma więc mowy o żadnym nieekologicznym plastiku.

Na temat akcji „W Lidlu oszczędzanie ma swój dom!” wypowiedziała się przedstawicielka dyskontu. Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communication, zwróciła uwagę, że już wcześniej niemiecka sieć supermarketów zachęcała i pomagała klientom oszczędzać.

Dążymy do tego, aby klienci mogli oszczędzać podczas codziennych zakupów w sklepach Lidl Polska, dlatego zawsze oferujemy produkty wysokiej jakości w niskich, lidlowych cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważony. Każdego dnia wprowadzamy w sklepach liczne promocje cenowe, a także udostępniamy dodatkowe rabaty, kupony i zdrapki w aplikacji zakupowej Lidl Plus. Chcemy, aby nasi klienci mieli „Więcej na radość z życia”, dlatego nieustannie rozwijamy naszą ofertę. Obecnie uruchamiamy nową akcję „W Lidlu oszczędzanie ma swój dom”, która zachęca do racjonalnych postaw i odkładania środków. Zależy nam, aby w polskich domach stanęła nasza symboliczna skarbonka, która mamy nadzieję, zmotywuje do oszczędzania i realizacji wielu celów. 

Podsumowując, warto podkreślić, iż najnowsza akcja Lidla może być dobrym bodźcem do rozpoczęcia oszczędzania. Ile uda nam się uzbierać? To wszystko będzie zależeć tylko od nas. Sądzicie, że kolorowa skarbonka z popularnego dyskontu może nam w tym pomóc?

Źródło: Lidl, Super Express 

Maria Paweł
Dziennikarka OTOPRESS. Piszę, bo lubię. Ulubione tematy: show-biznes, sport i podróże. Z wykształcenia filolog obcy. Cenię ludzi kreatywnych.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x