Barbara Kurdej-Szatan w końcu rozwiała wątpliwości fanów. Nie wszystkim się to spodobało

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan ostatnio zdobyła się na szczere wyznanie, które zaskoczyło jej fanów. W końcu rozwiała wątpliwości związane z jej powrotem do pracy. Nie dla każdego były to jednak dobre wieści. Wielu zasmuciło się tym, co powiedziała aktorka. Już niedługo kolejny sezon serialu „M jak miłość”, wielu zatem zachodziło w głowę czy w związku z ciążą pojawi się w kolejnych odcinkach. Dziś już wiemy, jak będzie.

Żeby dowiedzieć się więcej, kliknij przycisk „Następny” pod poniższym zdjęciem.

[ngg src=”galleries” ids=”277″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”] 

Barbara Kurdej-Szatan jakiś czas temu obwieściła wszystkim radosną nowinę. Aktorka długo zwlekała z przekazaniem informacji dotyczącej tego, że niedługo na świat przyjdzie jej drugie dziecko. Koledzy z branży i wszyscy fani cieszyli się tym razem z nią. Wielu jednak zastanawiało się, co dalej z jej karierą

Po urodzeniu pierwszego dziecka gwiazda wróciła na plan zaledwie dwa miesiące po porodzie. Tym razem nie jest do końca pewna tego, czy będzie tak samo. Nie mniej jednak postanowiła uspokoić swoich fanów, udzielając im konkretnej informacji

Czy Barbara Kurdej-Szatan wróci na plan serialu „M jak miłość”? 

W ostatnim wywiadzie z magazynem Viva!, aktorka opowiedziała o tym, jak widzi swoją przyszłość w popularnej produkcji stacji TVP2. Odniosła się również do swojej choroby, o której swego czasu było bardzo głośno, a także do tego, jak planują z ukochanym nazwać swojego synka. 

Już niewiele czasu pozostało do tego szczęśliwego dnia, w którym aktorka przywita na świecie swoją drugą pociechę. Zdecydowała się zatem szczerze odpowiedzieć na wszystkie pytania, które są jej bardzo często zadawane nie tylko w wywiadach, ale również w komentarzach na jej profilu. Jednym z najczęstszych jest właśnie te, kiedy wróci na plan serialu „M jak miłość” i czy w ogóle wróci. Fani związali się z bohaterką, w którą się wciela, zatem chcieliby wiedzieć. W tej galerii znajdziecie odpowiedź.