„Więzień Miłości”. Przebiegła Sevim to prywatnie zupełnie inna osoba (GALERIA)

Więzień Miłości Sevim

Z pewnością postać Sevim należy do jednych z najbarwniejszych postaci w serialu „Więzień Miłości”. Przebiegła, momentami podła kobieta nie zyskała sobie sympatii widzów. Tymczasem, okazuje się, że grająca macochę Zehry aktorka jest niezwykle sympatyczną osobą. Przekonajcie się sami.

Czarny charakter hitu „Więzień Miłości” zaskakuje prywatnie

Macocha głównej bohaterki produkcji „Więzień Miłości”, delikatnie mówiąc, nie należy do najprzyjemniejszych osób. Poza rodzoną córką – Yasemin, tak naprawdę nie liczy się dla niej nikt, ani mąż Salim, ani pasierbica Zehra. Najważniejsze dla kobiety są pieniądze. Dla nich Sevim zrobi wszystko.

Ostatecznie Sevim słono zapłaciła za swoje intrygi. Uciekając przed więzieniem, porzuciła swoją rodzinę. Tym samym skazała się na samotność i życie w ciągłym strachu. W obecnie emitowanej 2. serii hitu „Więzień Miłości” macocha Zehry już nie występuje. Szkoda, gdyż na pewno była bardzo barwną postacią.

[ngg src=”galleries” ids=”278″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”]Aktorka wcielająca się w rolę żony Salima jest zupełnie inna niż grana przez nią postać. Nur Sacbuker urodziła się w 1980 roku w Stambule. Co ciekawe Nur nie tylko gra w serialach i filmach, ale także w reżyseruje i spełnia się w dubbingu. 

Patrząc na fotografie Nur Sacbuker od razu rzuca się w oczy, że aktorka jest zupełnie inna niż Sevim z „Więźnia Miłości”. Turczynka na większości zdjęć jest uśmiechnięta, albo też stroi sobie żarty. Fotografie, które umieściła sugerują, że jest osobą towarzyską, która chętnie spotyka się z przyjaciółmi.

"Więzień Miłości". Serialowy Demir to niezły przystojniak (FOTO)

Na podstawie zdjęć, opublikowanych przez Nur Sacbuker, możemy wywnioskować, iż kobieta wiedzie szczęśliwe życie rodzinne. Na Instagramie jest mnóstwo zdjęć gwiazdy serialu „Więzień Miłości”, na których towarzyszy jej syn i mąż. 

Jesteście zdziwieni tym jak bardzo Nur Sacbuker różni się od granej przez siebie postaci? Czekamy na Wasze opinie na temat gwiazdy produkcji „Więzień Miłości”.

Źródło: Instagram