Czy wygralibyście milion w teleturnieju „Milionerzy”? Te pytania były tyle warte

Milionerzy
Milionerzy

Teleturniej „Milionerzy” cieszy się ogromną popularnością. W ciągu 21 lat emisji na antenie TVN w programie padło pytanie za milion 21 razy. W tej galerii skupimy się na 10. pytaniach, które były warte tak ogromnych pieniędzy. Będziecie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę i ocenić, czy udałoby Wam się wygrać, gdybyście dotarli do finału. Sprawdźcie sami, na co musieli odpowiedzieć uczestnicy programu, żeby wygrać tak ogromną sumę. 

Żeby poznać kolejne pytanie, kliknij przycisk „Następny” pod poniższym zdjęciem.

[ngg src=”galleries” ids=”282″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”] 

„Milionerzy” są na antenie TVN już od 1999 roku. W tym czasie pytanie za milion padło tylko 21 razy. Niestety większość uczestników polega tuż przed samym finałem. Bardzo często zdarza się, że w związku ze stresem, nie są w stanie udzielić poprawnej odpowiedzi na najbardziej banalne pytania

Widzowie przed telewizorami zastanawiają się, jak to jest możliwe, że uczestnicy wcześniej poprawnie odpowiadali na trudne pytania, a nie poradzili sobie przy tych dużo łatwiejszych. Stres jednak wziął górę i niestety wyszli z programu bez miliona. Sprawdźcie, czy Wy znalibyście odpowiedzi na te pytania. 

Pytania za milion w teleturnieju „Milionerzy” 

Ostatnie pytanie za milion Hubert Urbański zadał 16 marca 2020 roku. Spośród tych 21 osób, którym udało się dojść do finału, tylko trójka z nich poprawnie odpowiedziała na zadane pytanie i pożegnała się z programem, mając czek o wartości miliona złotych. Każda z tych trzech osób miała swój sposób na to, by zostać zwycięzcą. Potrafili doskonale zapanować nad emocjami i stresem, dokładnie oszacować ryzyko, skutecznie skorzystać z dostępnych opcji pomocniczych oraz zaufać swojej intuicji. To właśnie te czynniki doprowadziły ich do zwycięstwa. 

Niektóre z pytań w teleturnieju „Milionerzy” są bardzo podchwytliwe. To właśnie przez to uczestnikom wydaje się, że w prostocie pytania, musi być jakiś haczyk. Sprawdźcie sami, czy poradzilibyście sobie z odpowiedzią na pytanie za milion. Poprawna odpowiedź zaznaczona jest nawiasem.