Natalia Siwiec zaliczyła ogromną wpadkę. Gdy internauci to zauważyli, szybko usunęła zdjęcie

Natalia Siwiec

Na profilu celebrytki pojawiło się zdjęcie, którego główną uwagę skradł papież Franciszek. W ten sposób Natalia Siwiec chciała wesprzeć osoby LGBT i pokazać, że nawet głowa kościoła ich wspiera. Jednak czujni internauci zauważyli, że to zdjęcie nie ma nic wspólnego z ruchem LGBT. 

W ostatnim czasie temat osób LGBT jest bardzo popularny. Wiele osób zarówno z kręgów politycznych jak i show-biznesu nie omieszkało wyrazić swojego zdania na ten temat. Natalia Siwiec również pragnęła okazać wsparcie dla osób LGBT, jednak zrobiła to w dość nietypowy sposób. Ta wpadka wiele ją kosztowała. Gdy tylko prawda wyszła na jaw zdjęcie zniknęło z jej profilu.

Natalia Siwiec wspiera osoby LGBT – „Papież Franciszek z tęczowym krzyżem”

Natalia Siwiec uwielbia być w centrum uwagi. Kobieta często udziela się w mediach społecznościowych i głośno wyraża swoją opinię na różne tematy. W ostatnim czasie bardzo gorąco zrobiło się na temat dyskryminacji osób LGBT. Po aresztowaniu Margot w Polsce wybuchła fala protestów, która skończyła się kolejnymi licznymi zatrzymaniami przez funkcjonariuszy. Kobieta zdecydowała, że nie może pozostawić tej sprawy bez własnej opinii i umieściła na swoim Instastory wyjątkowe zdjęcie na którym widniał papież Franciszek.

Na profilu Natalii znalazła się fotografia papieża, który miał na sobie tęczowy krzyż. Natalia Siwiec była pewna, że noszenie przez głowę kościoła takiego symbolu jest oznaką wsparcia dla osób LGBT. Jednak czujni internauci zauważyli, że to wcale nie jest prawdą. Papież Franciszek faktycznie miał na sobie kolory krzyż między innymi podczas synodu biskupów na temat młodzieży w 2018 roku, jednak nie oznaczał on wsparcia dla osób LGBT. Krzyż jest oparty na projekcie loga duszpasterstwa młodzieży Ameryki Łacińskiej, a jego kolory odnoszą się do symboli duszpasterstwa młodzieży.

Karolina Pisarek wygina się przed aparatem na hotelowej kanapie. Szczególną uwagę przykuwa jedno miejsce

Jednak Natalia Siwiec umieszczając zdjęcie papieża z kolorowym krzyżem była pewna, że chodzi o wsparcie LGBT. Przez kilka godzin zdjęcie widniało na jej profilu, jednak rozbawieni internauci zdecydowali się powiedzieć Natalii prawdę. Tuż po tym jak kobieta dowiedziała się co oznaczał krzyż, który nosił papież Franciszek szybko usunęła zdjęcie z sieci. Jednak fani nadal w komentarzach wypominają jej i naśmiewają się z tej wpadki. Wystarczyło poświęcić chwilę i sprawdzić w internecie informacje na temat krzyża dzięki czemu można było uniknąć tej kompromitacji. Jednak jak widać nawet celebrytom zdarzają się wpadki.

Papież Franciszek

POPULARNE TEMATY: