Katarzyna Dowbor opowiedziała, jakie są plany jej córki na przyszłość. Zastąpi swoją mamę w telewizji?

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor jest niesamowicie dumna ze swoich pociech. Maciej Dowbor poszedł w ślady mamy i również obrał ścieżkę kariery związaną z mediami. Wszyscy przypuszczali, że skoro jej córka wychowywała się w takim środowisku, to o niej również kiedyś usłyszymy. Nic bardziej mylnego, Maria Dowbor-Baczyńska stroni od udzielania się w mediach, a swoją przyszłość planuje zupełnie inaczej. 

Katarzyna Dowbor niejednokrotnie podkreślała, jak ważna jest dla niej rodzina. Mimo że swego czasu nie miała najlepszego kontaktu z synem, to po latach udało im się nawiązać nić porozumienia. Dziś są szczęśliwą rodziną, która wspiera się na każdym kroku. Wszyscy pokładali nadzieje w córce prowadzącej program „Nasz nowy dom”, jednak dziewczyna zupełnie nie jest zainteresowana karierą w show-biznesie.

Jakiś czas temu Katarzyna Dowbor opowiedziała o tym, jakie są plany jej córki. Obie były ze sobą bardzo zżyte, miały wspólne rytuały, razem gotowały i mówiły sobie o wszystkim. Gwiazda niejednokrotnie podkreślała, jak wyjątkowa jest więź, która je łączy. Dlatego wyjazd jej ukochanej pociechy na studia za granicę był dla niej naprawdę ciężki. Nie wyobrażała sobie, że nagle nie będzie jej w domu, a widywać będą się jedynie co jakiś czas.

Katarzyna Dowbor jest dumna ze swojej córki, czym zajmuje się Maria? 

Maria ma 21 lat. W zeszłym roku dziewczyna rozpoczęła studia w Anglii. Jest bardzo ambitną osobą, w związku z czym podjęła się wyzwania ukończenia dwóch kierunków naraz. Jej wybór padł na filozofię i psychologię. Wielu podziwia ją za odważne wyłamanie się od schematu. Nie mniej jednak pandemia pokrzyżowała jej plany i dziewczyna musiała wrócić do Polski. Co dalej z jej studiami?

Katarzyna Dowbor odniosła się do sytuacji swojej pociechy, zaspokajając ciekawość swoich fanów. Opowiedziała, że jej córka prawdopodobnie już nie wróci do Anglii, a swoją edukację będzie kontynuowała w Polsce. Podkreśliła również, że jeszcze do niedawna każdy miał jakieś plany na przyszłość, jednak w związku z obecną sytuacją wszystko jest w zawieszeniu. Wiemy zatem, że planami Marii na najbliższą przyszłość jest kontynuowanie studiów w ojczystym kraju. Co będzie dalej, czas pokaże.