TVP w trybie natychmiastowym zwalnia jednego z dziennikarzy. Po czymś takim szybko nie znajdzie pracy

TVP
TVP

Stacja TVP podjęła radykalne kroki w związku z zachowaniem jednego z dziennikarzy stacji. Mężczyzna dopuścił się karygodnego zachowania, które nie mogło skończyć się niczym innym, jak zwolnieniem go z pracy. Dziennikarz w trybie natychmiastowym pożegnał się z dotychczasową posadą. Aż trudno uwierzyć w to, co zrobił. 

Zachowanie dziennikarza TVP spotkało się z ogromnym oburzeniem. Do tego zdarzenia doszło w Lublinie, gdzie Tomasz Zalewa, o którym mowa miał zrealizować reportaż na temat zaśmiecenia placu Lecha Kaczyńskiego. Mężczyzna od lat współpracował z Telewizją Polską. Głównie kojarzą go mieszkańcy Lublina, ponieważ był jedną z gwiazd stacji TVP3 Lublin.

Jednak nie tylko mieszkańcy tego miasta byli oburzeni na widok nagrania, które nigdy nie miało ujrzeć światła dziennego. Mężczyzna szybko stał się pośmiewiskiem wielu osób, a dodatkowo jeszcze natychmiast stracił pracę. Po takim incydencie może mieć nie lada problem z szybkim znalezieniem nowej. To, co zrobił, jest niewiarygodne.

Dziennikarz TVP zwolniony w trybie natychmiastowym 

Mężczyzna, będąc na placu Lecha Kaczyńskiego, gdzie miał zrealizować powierzony mu reportaż, uznał, że miejsce te nie wygląda do końca tak, jak sobie wyobrażał. W związku z tym postanowił trochę je „udekorować”. Jak wcześniej wspomnieliśmy, materiał miał dotyczyć zaśmiecenia na skwerze, a że śmieci nie było tam zbyt wiele, to Tomasz Zalewa zdecydował, że sam je rozsypie.

Nie przemyślał jednak tego, że wszystko uchwycą kamery z miejskiego monitoringu. Nagranie wstawił do sieci fanpage na Facebooku Miasto Lublin, po czym w zawrotnym tempie obiegło ono internet. Można na nim zauważyć, jak mężczyzna wyciąga z kosza śmieci i rozsypuje je na wspomnianym wcześniej placu. Wszystko po to, by móc pokazać na antenie TVP, jak brudno jest w tym miejscu.

„Hej TVP 3 Lublin! Nie nadążymy sprzątać śródmieścia, jeśli tak będziecie robić swoje „dziennikarstwo”. Najwyraźniej dziś śmieci na placu Lecha Kaczyńskiego było za mało, więc reporter TVP Lublin Tomek Zalewa dodał coś od siebie, żeby news był bardziej wstrząsający” – napisały osoby odpowiedzialne za Facebookowy profil miasta Lublin.

TVP

WIADOMOŚCI Z POLSKI:

  1. Podwyżka 500 plus? Wiceminister komentuje najnowsze doniesienia prasowe
  2. Donald Tusk przeszarżował? W Platformie Obywatelskiej wrze po jego słowach
  3. Jasnowidz Jackowski z trudem powstrzymał łzy. Przerażająca wizja rysuje się w jego myślach
  4. Gwiazdor „Ich Troje” odrzucił kontrakt wart 200 tysięcy złotych miesięcznie. Wiemy dlaczego
  5. Oliwia Bieniuk w nowej sesji zdjęciowej. Coraz trudniej odróżnić ją od Ani Przybylskiej