Agnieszka Dygant pokazuje się bez makijażu – zobacz reakcję fanów. (ZDJĘCIA)

Agnieszka Dygant pokazała w mediach społecznościowych swoje zdjęcie bez makijażu. Fani aktorki są zachwyceni wizerunkiem Agnieszki i nie mogą uwierzyć, że aktorka ma tyle lat.

Agnieszka Dygant to jedna gwiazd, która za wszelką cenę stara się chronić swą prywatność. Stara się istnieć w mediach jedynie dzięki swojej ciężkiej pracy. Ma na swoim koncie liczne sukcesy w świecie kinematografii. Aktorka wspaniale odegrała swoje role między innymi w „Listy do M”, „Kobiety mafii”, „Pitbull. Nowe porządki”, „Wiedźmin”, „Prawo Agaty” czy „Fala zbrodni”. 

Zobacz koniecznie: Piotr Woźniak-Starak nie żyje już prawie rok. Zobacz jego ostatnie zdjęcie w sieci

Akorka 27 marca tego roku obchodziła swoje 47 urodziny. Fani zachwycają się nie tylko idealną sylwetką aktorki, która niewątpliwie wymaga od niej wielkiego wysiłku, ale również samą twarzą celebrytki. Nie każdy wygląda bez makijażu tak dobrze jak ona.

Zobacz jakie komentarze pisali fani pod postem Agnieszki Dygant

  • Pięknie Pani wygląda bez tapety bardzo młodo!
  • Niektórym tapeta nie jest potrzebna 😊
  • Kwitnąco i bez mejkapu piękna buzia 😍🌷
  • No kobita po prostu urodziwa.

Wakacyjne „zerwanie tapety” czyli pragmatyzm podróżny☀️Jakaś taka Świtezianka czy coś😁

https://www.instagram.com/p/CD6QjFbnOy7/

 

Przepis na domowy kebab – pokocha go cała rodzina

Wręcz idealna figura Agnieszki Dygant

Aktorka nie tylko ma piękną twarz, jej ciało to wręcz arcydzieło. Niewątpliwie celebrytka musi na nie ciężko pracować, ale efekty są widoczne gołym okiem. Agnieszka postanowiła, urlop spędzić bez „tapety”. Fani poparli decyzję aktorki, nie szczędząc jej pozytywnych komentarzy. A jak Wam podoba się Agnieszka bez makijażu?

https://www.instagram.com/p/CDIqHC2n-UC/