Beata Tadla o poważnych sprawach. Ludzie zwracają uwagę zupełnie na coś innego

Beata Tadla zwraca uwagę

Popularna dziennikarka zaangażowała się ostatnio w projekt związany z uruchomieniem Zachodniopomorskiego Pakietu Kryzysowego. Beata Tadla w nagraniach, które udostępnia na swoim Instagramie, tłumaczy co to takiego i jak można zdobyć dodatkowe pieniądze. Jednakże, mimo że temat ważny i aktualny, internauci zwracają uwagę na coś zupełnie innego.

Beata Tadla zmieniła fryzurę

Znana prezenterka po odejściu z telewizji publicznej działa w różnych dziedzinach. Od marca 2020 roku jest jedną z prowadzących Onet Radio, czyli programu, w którym miejscem rozmów z zaproszonym gościem jest samochód, który przemierza ulice Warszawy. Poza tym, Beata Tadla wykłada w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. To właśnie tam gwiazda zdradza tajniki zawodu przyszłym dziennikarzom.

Niewątpliwie wielu osobom Beata Tadla kojarzy się z udziałem w „Dancing with the Stars”. Kobieta poradziła sobie na parkiecie znakomicie, zwyciężając edycję, w której uczestniczyła. Nie bez znaczenia okazał się w tym przypadku fakt, iż jej osoba spotkała się z ogromną sympatią ze strony telewidzów.

W te chwili Beata Tadla zachęca do skorzystania z unijnego dofinansowania. Pieniądze są przeznaczone na walkę ze skutkami epidemii COVID-19. Znana prezenterka nie tylko publikuje w sieci nagrania, ale i jeździ po całym kraju, zachęcając do sięgnięcia po wsparcie.

Trzeba jednak zauważyć, że chociaż wspomniany temat jest niezwykle ważny, to Beata Tadla przyciąga uwagę zupełnie czymś innym. Otóż internauci zachwycają się jej wyglądem, a także nową fryzurą.

Pod wpisem byłej gwiazdy TVP pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy. Wiele z nich dotyczyło włosów Beaty. Niewątpliwie prezenterka może się pochwalić piękną, gęstą czupryną. Uwagę przykuła także nowa fryzura Tadli.

Co za zmiana fryzurki pięknie Beatko …status narzeczonej ci bardzo służy . Miłego dnia w Poznaniu 😘

co Pani zażywala …na porost włosów ?że aż tyle

Rety, Pani Beato, piękne ma Pani te włosy!!

Ślicznotka 💋💋💋💋💋💋💋💋💋

Źródło: Instagram