Joanna Koroniewska dostała potworną wiadomość. Internauta dokładnie obserwował każdy jej ruch

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska nie pierwszy raz została skrytykowana przez internautów. Jednak nie spodziewała się, że można „przyczepić się” do tak absurdalnych rzeczy. Tym razem wcale nie chodziło o wygląd czy uśmiech. Internauta musiał dokładnie obserwować wszystko co robiła.

Domówki u Dowborów to inicjatywa podjęta przez Macieja Dowbora i jego żonę Joannę. Od momentu gdy zaczęli organizować live’y stali się jeszcze bardziej popularni, a ich profile w mediach społecznościowych codziennie odwiedza kilka tysięcy osób. Joanna Koroniewska niejednokrotnie pokazała, że jest kobietą pełną humoru i dystansu do siebie. Jednak nawet ona nie spodziewała się, że otrzyma taką wiadomość.

Joanna Koroniewska pierwszy ujrzała coś takiego

Zarówno Joasia jak i każda inna osoba publiczna musi mierzyć się z hejtem. Każdy człowiek ma inne gusta i podejście więc nic dziwnego, że nie wszystkim odpowiada zachowanie Joasi. Jednak każdego dnia ludzie posuwają się coraz dalej, przez co kobieta musi mierzyć się z naprawdę potwornymi komentarzami. Większość opinii pojawiała się pod zdjęciami, jednak okazuje się, że internauci potrafią posunąć się jeszcze dalej w swoich uszczypliwościach.

Większości osób nie odpowiadało to, że Joanna Koroniewska jest dość głośną osobą. Niektórzy potrafili negatywnie komentować jej ciągły uśmiech oraz wielkość piersi. Jednak to co otrzymała w wiadomości prywatnej dotyczyło czegoś zupełnie innego. Konkretnie chodziło o jej gestykulację rękoma. Kobieta, który podzieliła się swoją opinią w wiadomości zaznaczyła, że bardzo lubi zarówno ją jak i Macieja, jednak nie może znieść, że aktorka podczas transmisji ciągle „grzebie we włosach”, a Maciej „skubie zarost, palce cały czas ma na ustach”.

16 sierpnia - niedziela handlowa czy nie? Czy zrobimy zakupy 16.08.2020

Wiadomość została pokazana wszystkim

Okazuje się, że można mieć pretensje dosłownie o wszystko. Joanna Koroniewska została zbluzgana również o zdjęcie w porcie rybackim. Zdaniem internautki kobieta powinna zmienić fotografa, ponieważ wyglądają jak wykonane „na wysypisku i jakbyś była nabita na pręt”. Ponadto, kobieta w swojej wiadomości skrytykowała również wygląd paznokci Joasi, które jej zdaniem wyglądają jak „rociapierzone chude pazury”. Na koniec internautka powtórzyła, że bardzo lubi małżeństwo, jednak „dłużej tak nie może”.

Takiej wiadomości nie chciałby dostać nikt. Nawet Joanna Koroniewska mimo, że jest przyzwyczajona do obraźliwych komentarzy nie mogła uwierzyć, że ktoś nieznajomy posunął się tak daleko. Niektóre rzeczy, które wymieniła internautka wydają się wręcz absurdalne. W związku z tym aktorka zdecydowała, że musi opublikować ten wpis, aby pokazać innym, że nie akceptuje takiego podejścia.

Na Instastories aktorki pojawił się screen całej wiadomości i odpowiedzi na nią, dzięki temu inni mogą zobaczyć jak daleko posuwają się hejterzy. Ta wiadomość daje powód do tego by każdy z nas zastanowił się zanim napisze coś takiego do drugiej osoby, niezależnie od tego czy jest ona popularna czy nie.