Piotr Woźniak-Starak nie żyje już prawie rok. Zobacz jego ostatnie zdjęcie w sieci

Niebawem, będzie pierwsza rocznica tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy odwiedził przed wypadkiem swoją żonę Agnieszkę Woźniak-Starak. Ich wspólne zdjęcie z tego dnia jest ostatnią fotografią Piotra.  

Piotr Woźniak-Starak był zamożnym biznesmenem. Jego ojciec – Jerzy Starak jest jednym z najbogatszych Polaków. Piotr działał w show biznesie od kilku lat jako producent filmowy. Od 2014 roku zaczął spotykać się Agnieszką Szulim, a w sierpniu 2016 roku para pobrała się w Walencji. Ich związek wzbudzał liczne spekulacje. Media zarzucały Agnieszce Szulim, że wychodzi za mąż dla majątku biznesmena. Oboje zgodnie poinformowali zainteresowanych, że przed zawarciem małżeństwa podpisali intercyzę.  

Ostatnie zdjęcie Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak przed wypadkiem odwiedził żonę w pracy. Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się nim na Instagramie, dzięki temu możemy zobaczyć ostatnie zdjęcie pary.

Mąż mnie odwiedził w garderobie. – Napisała Agnieszka na parę dni przed śmiercią męża

ZOBACZ KONIECZNIE:Joanna Koroniewska dostała potworną wiadomość. Internauta dokładnie obserwował każdy jej ruch

Agnieszka Woźniak-Starak nie ma łatwego, życia po śmierci męża. Para na krótko przed śmiercią Piotra wybrała się na romantyczną randkę do ulubionego baru Agnieszki. Wtedy nikt nie spodziewał się, że za kilka dni Piotra Woźniaka-Staraka już z nami nie będzie.

Zabrałam męża na randkę do mojego ulubionego baru ☺️

https://www.instagram.com/p/B0jT22SCyWc/

ZOBACZ KONIECZNIE: Małgorzata Socha wygląda zjawiskowo w stylizacji serialowej Violetty Kubasińskiej z “BrzudUli”