Jaka jest naprawdę Agata Duda? Osoba z otoczenia pierwszej damy obnażyła całą prawdę

Agata Duda prawdziwa twarz

Te słowa mogą wiele zmienić. Jak wyjawia osoba, związana z pierwszą damą, Agata Duda ma jedną nieco kontrowersyjną cechę. Co ciekawe, patrząc na prezydentową, raczej trudno uwierzyć, że właśnie taka jest.

Agata Duda i jej zaskakująca charakterystyka

Przez wiele osób, prezydentowa uważana jest za osobę spokojną i stonowaną. Dla jednych to zaleta, w końcu pierwsza dama nie może przyćmić swojego męża – prezydenta.

Jednak są też tacy, którzy twierdzą, że Agata Duda powinna być bardziej wyrazista, częściej zabierać głos w ważnych sprawach. Nie wystarcza im, iż prezydentowa jest zawsze uśmiechnięta, dobrze ubrana, a co najważniejsze, umie odnaleźć się w każdej sytuacji.

Prawdopodobnie wszystkie te osoby zaskoczą słowa, które na temat pierwszej damy wypowiedziała jej współpracownica. Wydaje się, iż mało kto spodziewał się, że Agata Duda dysponuje cechami, o których wspomniała osoba z jej bliskiego otoczenia.

O tym jaka naprawdę jest żona Andrzeja Dudy, zdecydowała się opowiedzieć projektantka pierwszej damy. Dorota Goldpoint, bo o niej mowa, jest odpowiedzialna za wiele oficjalnych kreacji, które miała na sobie Agata Duda.

Projektantka rzecz jasna skupiła się na tym, czego sama doświadczyła ze strony prezydentowej. Jej słowa mogą niektórych zaskoczyć.

Co oczywiste, Goldpoint najpierw skomentowała stylizacje żony prezydenta. Projektantka doceniła fakt, iż prezydentowa zawsze wygląda elegancko. Nie bez znaczenia jest to, że stroje pierwszej damy są zawsze odpowiednie do okazji, na które je zakłada.

Goldpoint zwróciła uwagę, iż Agata Duda „Pracuje w dyplomacji, w związku z czym obowiązują ją pewne zasady i strój musi być formalny”. Współpracownica nawiązała przy tym do sukni, którą miała na sobie pierwsza dama podczas wizyty w Białym Domu. Projektantka nie ukrywa, że: „Pierwsza dama jest też doceniana za granicą. Biało-czarną suknię, którą miała na sobie podczas wizyty u państwa Trumpów, magazyn The Independent określił jako szczególnie wyróżniającą się kreację”.

Współpracownica odniosła się również do charakteru prezydentowej. Jej zdaniem żona Dudy to kobieta wymagajaca i konkretna. Jednakże Dorota Goldpoint nie postrzega tego jako wady.

Niewątpliwie projektantka uważa, że dzięki cechom, które posiada Agata Duda, jej współpraca z prezydentową układa się bardzo dobrze. Pierwsza dama dobrze wie, czego chce. Zatem przygotowanie stylizacji odbywa się szybko i sprawnie.

Źródło: WP Kobieta