Doda może mieć poważne kłopoty. Te doniesienia nie wróżą najlepiej. Padły mocne zarzuty

Doda
Doda

Doda i Emil Stępień są podejrzewani o ukrywanie ogromnego majątku. Para usłyszała poważne zarzuty, jednak żadne z nich, póki co nie zdecydowało się do tego odnieść. Chodzi o ich wspólną firmę, która, jak się nagle okazało, już do nich nie należy. Sprawa wygląda naprawdę poważnie.

Doda na swoim Instagramie na bieżąco relacjonuje postępy związane z pracą na planie filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Piosenkarka niejednokrotnie zapowiadała, że ta produkcja sporo namiesza. Jak się okazuje, sporo namieszała jeszcze przed samą premierą, a przyczyniły się do tego donosy o nieprawidłowościach w firmie jej i jej męża.

Małżeństwo wspólnie zajęło się produkcją filmów. Ich spółka Ent One Investments wzbudzała wiele kontrowersji. Już jakiś czas temu pojawiły się informacje na temat tego, że małżeństwo miało się nie rozliczyć z inwestorami, którzy wyłożyli pieniądze na produkcję filmu wyreżyserowanego przez Pasikowskiego, „Pitbull. Ostatni pies”.

Z czasem jednak sprawa ucichła, a ostatnio na jaw miały wyjść nowe ustalenia odnośnie do ich wspólnego przedsiębiorstwa. Media obiegła informacja na temat tego, że ich wspólna firma już do nich nie należy.

Doda może mieć poważne kłopoty

Ent One Investments od 2019 roku ma nowego prezesa. Jest nim Małgorzata M. poszukiwana przez dwie prokuratury. Kobieta usłyszała zarzuty działania na szkodę jednego z banków, a także przywłaszczenia sobie przedmiotu leasingu. Jest jednak nieuchwytna dla organów ścigania, ponieważ jak twierdzą, nie mogą ustalić miejsca jej pobytu.

Spółka, którą zarządzała wcześniej Doda wraz z partnerem, nadal jest producentem filmu, który obecnie realizują. Okazuje się, że Małgorzata M. miała wykupić od nich całą firmę za jedyne 9,8 tysięcy złotych. Biegłym dziennikarzom Pulsu Biznesu nie umknął fakt, że bardzo tanio się wycenili, jak na spółkę, która produkuje filmy za milion.

Dodatkowo komornik, którego zadaniem było ściągnięcie pieniędzy, które powinny trafić do inwestorów z poprzedniego filmu, nie jest w stanie zlokalizować majątku należącego do gwiazdy i jej męża. Na razie celebryci milczą w tej kwestii, jednak wypadałoby rozwiać wszelkie domysły. Takie doniesienia mogą negatywnie wpłynąć na odbiór filmu, nad którym w ostatnim czasie ciężko pracują.