Blanka Lipińska „30 kg temu”, aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba [Zdjęcia]

Blanka Lipińska od dłuższego czasu cieszy się ogromną popularnością. Uważana jest obecnie za jedną z najseksowniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Pisarka wręcz rozkwita z każdym dniem, lecz nie zawsze tak było. Dawniej aktorka miała wiele kompleksów i niedoskonałości, lecz nigdy tego nie urywała, czym zdobyła sympatię fanów. 

Jak sama wspomina aktorka – „To był trudny czas dla mnie” – wspomniała w wakacyjnym wydaniu „Dzień dobry TVN”. Metamorfoza jaką przeszła Lipińska jest zdumiewająca. Aktorka nie ukrywa przed nikim, że poddała się zabiegom upiększającym, poprawiając to i ówdzie.

Blanka Lipińska szczerze mówi o przeszłości

Stare zdjęcia Blanki Lipińskiej niedawno ujrzały światło dzienne. Celebrytka wygląda na nich całkiem inaczej niż obecnie. Jej włosy dawniej były ciemne, a kilka zbędnych kilogramów sprawiają, że nie każdy rozpoznałby ją na tym zdjęciu.

 

„Ważyłam 84 kilogramy. Popełniłam błąd taktyczny i postanowiłam mieć czarne włosy z odcieniem granatu. To był trudny czas dla mnie, dla moich włosów i dla otoczenia” – wyznała Blanka Lipińska, oceniając swój dawny wizerunek.

Wymarzona waga celebrytki to 48 kg, lecz według zdecydowanej większości fanów jej obecny wygląd jest już idealny. Pisarka zapytana wprost, ile pieniędzy wydała na nowy wizerunek, odpowiedziała bez tajemnic, że był to koszt kilkudziesięciu tysięcy złotych. Zaznacza jednak, że operację plastyczną miała tylko jedną. 

„To nie była jakaś zaskakująca operacja. Zawsze miałam kompleks tego, że miałam bardzo okrągłą buzię, a zawsze chciałam być bardzo szczupła, dlatego wycięłam sobie torebki tłuszczowe. Potem weszło w to wiele innych rzeczy, by się wyprofilować. Nie będę oszukiwać, że to dieta zmieniająca rysy twarzy – opowiada szczerze Lipińska.

Szczęśliwy związek Lipińskiej

W 2018 roku Blanka Lipińska wydała debiutancką powieść erotyczną pt. „365 dni”, co przyniosło jej wielka sławę. Dziś celebrytka wygląda wręcz zjawiskowo. W marcu 2020 roku oficjalnie potwierdziła, że jest w szczęśliwym związku z Baronem. Para chętnie dzieli się z fanami wspólnymi zdjęciami i opowiada o łączącym ich uczuciu.

Nie jesteśmy idealni 🤷🏼‍♀️
Czasem bywamy zgodni 🤝
Ale umiemy być cierpliwi ☺️
A co najważniejsze wierzymy w to samo…
…wierzymy w NAS – pisze Lipińska

https://www.instagram.com/p/CDs3Elkn7FP/

Wakacyjne zdjęcie Blanki

https://www.instagram.com/p/CDQmVo6nqNK/